Státní sociální podpora Domažlice

Kontaktní pracoviště Úřadu práce - Státní sociální podpora Domažlice,
je organizační složkou ÚP ČR - krajská pobočka v Plzni.

Msgre. B. Staška 265, Hořejší Předměstí, 344 44 Domažlice 1

Toto kontaktní pracoviště Úřadu práce v Domažlicích zajišťuje následující služby

Úřad práce Domažlice - Státní sociální podpora

Připojete se na Facebook úřadu práce a sledujte aktualní volná místa

facebook.com/uradyprace

Snímky z Uřadu práce Domažlice - Státní sociální podpora na adrese Msgre. B. Staška 265, Hořejší Předměstí, 344 44 Domažlice 1, které by jste viděli při bežném průjezdu nebo při procházení danou oblastí.

Volná místa Domažlice

Celkem nalezeno 590 volných místo pro Domažlice a okolí
Obchodní zástupce pro dřevoprodej

Požadavky: spolehlivost, flexibilita, komunikativnost, prodejní dovednosti, výborná orientace v sortimentu dřevoprodej, příjemné vystupování, samostatnost, uživatelská znalost práce na PC, ŘP sk.B Nabízíme: plat 20000 - 35000 Kč, hlavní pracovní ...
Domažlice

projektant stavební kovovýroby

Požadavky: německý jazyk na komunikativní úrovni mluvené (schopnost domlouvat se Skypem se švýcarskými kolegy) i psané (psaní doprovodných německých textů k mailem odesílaným výkresům, popisování vlastních výkresů pouze německy) s důrazem na znalost ...
Domažlice

skladník

Zaměstnavatel si může vyžádat doložení trestní bezúhonnosti. Požadujeme průkaz VZV, výhodou znalost staveb.materiálu, případně praxe minimálně 3roky Nástup možný ihned nebo dle dohody. Volné místo skladník pro lokalitu Domažlice.
Domažlice

Vedoucí směny

Nástup možný IHNED! Mzda 15.000Kč - 16.500Kč dle plnění. Praxe a zkušenosti vítány. Info pí Petrásková 727 889 873 nebo na prodejně pí Tauerová 379 724 516 Volné místo vedoucí směny pro lokalitu Domažlice.
Domažlice

prodavač/ka

Náplň práce: příprava zboží k prodeji, prodej a nabídka zboží, obsluha zákazníků, spolupráce s vedením firmy Požadujeme: min. vzdělání vyučen/a v oboru nebo praxe v potravinářském obchodě, zdravotní průkaz pro práci v potravinářství, samostatnost, ...
Domažlice

prodavač/ka

Plný úvazek 37,5 hod/týdně, PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned - smíšená mzda 14 500 - 15 500,- Kč dle plnění - praxe a zkušenosti vítány - info pí Petrásková 727 889 873. Volné místo prodavač/ka pro lokalitu Domažlice.
Domažlice