Státní sociální podpora Domažlice kontaktní osoby

Kontaktní osoby Státní sociální podpora Domažlice,
je organizační složkou ÚP ČR - krajská pobočka v Plzni.

Msgre. B. Staška 265, Hořejší Předměstí, 344 44 Domažlice 1

Kontaktní pracoviště Úřadu práce v Domažlicích má uvedeny tyto kontaktní osoby.

Vedoucí oddělení nepojistných soc. dávek - Mgr. Anna Líkařová
Tel.: 950 112 511 email: anna.likarova@do.mpsv.cz

Úřad práce Domažlice - Státní sociální podpora

Připojete se na Facebook úřadu práce a sledujte aktualní volná místa

facebook.com/uradyprace

Volná místa Domažlice

Celkem nalezeno 429 volných místo pro Domažlice a okolí
Prodej a příprava točené zmrzliny

Prodavačka/prodavač masa a uzenin

zaměstnavatele kontaktujte telefonicky Stravenkový paušál, 25 dní dovolené, příspěvek na penzijní a životní pojištění, příspěvek na dovolenou

Montážní dělník výroby palet

Montážní dělník ve výrobě kovových palet pro automobilový průmysl. Fyzická zdatnost, dobrý zdravotní stav, praxe v oboru výhodou. Nástup možný ihned.

IT Programátor m/ž

Náplň práce: programování softwaru, programování aplikací, správa sítě. Nabízíme: prémie, flexibilní pracovní dobu, příspěvek na stravování. Nutný e-mailový kontakt.

Administrativní podpora oddělení projektového řízení

Váš profil: *předchozí zkušenosti s administrativou, především zpracováním podkladů v MS Excel *výhodou orientace v oblasti stavebnictví nebo elektrotechniky *aktivní znalost AJ, NJ výhodou, nikoliv podmínkou *proaktivní přístup, komunikativnost a ...

Elektrikář, Technik FVE

Váš profil: *vyhláška č. 50, §6 (§8 výhodou) *řidičský průkaz sk. B, průkaz VZV výhodou *znalost čtení technické dokumentace, manuální zručnost *aktivní přístup k řešení problému, samostatnost a zodpovědnost *výhodou, nikoliv podmínkou znalost NJ ...