Úřad práce Domažlice

Kontaktní pracoviště Úřad práce Domažlice - Zprostředkování zaměstnání,
je organizační složkou ÚP ČR - krajská pobočka v Plzni.

Msgre. B. Staška 265, Hořejší Předměstí, 344 01 Domažlice 1

Toto kontaktní pracoviště Úřadu práce v Domažlicích zajišťuje následující služby

Úřad práce Domažlice - Zprostředkování zaměstnání

Připojete se na Facebook úřadu práce a sledujte aktualní volná místa

facebook.com/uradyprace

Snímky z Uřadu práce Domažlice - Zprostředkování zaměstnání na adrese Msgre. B. Staška 265, Hořejší Předměstí, 344 01 Domažlice 1, které by jste viděli při bežném průjezdu nebo při procházení danou oblastí.

Volná místa Domažlice

Celkem nalezeno 529 volných místo pro Domažlice a okolí
Švadlena

Náplň práce: šití svatebních oděvů a doplňků, ne seriová výroba. Kontakt: osobně - Prokopa Velikého 687, Domažlice, 7:00 - 15:00, e-mailem: m.blumen@email.cz.

Obchodní manažer/ka

Organizace prodejny a tuzemských i zahraničních výstav, komunikace se zákazníky, znalost anglického a německého jazyka, vyřizování telefonických i emailových objednávek, zajišťování reklamní propagace v tisku i místních reklamních ...

Řidič/ka autobusu

Společnost ARRIVA STŘEDNÍ ČECHY s.r.o. přijme řidiče a řidičky autobusu. Uhradíme náklady na rozšíření řidičského průkazu skupiny D. Požadujeme bezúhonnost a slušné vystupování. Náborový příspěvek do 20.000Kč. Pro řidiče a řidičky nabízíme tyto ...

Praktická sestra

Práce na lůžkových odděleních. Nabízíme: dovolená 5 týdnů, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, příplatky dle pracoviště, příplatky za směnnost, příplatky za SO,NE, SV, noční. Nutný e-mailový kontakt.

UČITEL/KA ANGLICKÉHO JAZYKA

Nutný e-mailový kontakt.

UČITEL/KA INFORMATIKY

Kontaktní pracoviště Úřad práce Domažlice
Pracoviště Úřadu práce v Domažlicích naleznete na adrese Msgre. B. Staška 265, Hořejší Předměstí, 344 01 Domažlice 1.

Na kontaktním pracovišti Úřad práce Domažlice naleznete odkazy na následující služby:

U jednotlivých pracovišť Úřadu práce v Domažlicích jsou zobrazeny telefonní a faxová čísla, úřední doba konkrétního pracoviště a kompetentní kontaktní osoby pro konkrétní pracoviště.

Pokud hledáte nové zaměstnání, Úřad práce nabízí každý den aktualizovanou nabídku pracovních pozic.
Jednotlivá volná místa v Domažlicích, můžete třídit dle pracovního poměru, pracovního úvazku a dosaženého vzdělání.
U konkrétní nabídky volných míst v Domažlicích, naleznete i nabídky práce v blízkém okolí.