Úřad práce Domažlice

Kontaktní pracoviště Úřad práce Domažlice - Zprostředkování zaměstnání,
je organizační složkou ÚP ČR - krajská pobočka v Plzni.

Msgre. B. Staška 265, Hořejší Předměstí, 344 01 Domažlice 1

Toto kontaktní pracoviště Úřadu práce v Domažlicích zajišťuje následující služby

Úřad práce Domažlice - Zprostředkování zaměstnání

Připojete se na Facebook úřadu práce a sledujte aktualní volná místa

facebook.com/uradyprace

Snímky z Uřadu práce Domažlice - Zprostředkování zaměstnání na adrese Msgre. B. Staška 265, Hořejší Předměstí, 344 01 Domažlice 1, které by jste viděli při bežném průjezdu nebo při procházení danou oblastí.

Volná místa Domažlice

Celkem nalezeno 582 volných místo pro Domažlice a okolí
Pracovník/ce přímé obslužné péče

Požadavky: ochota, vstřícnost, pečlivost, dobrý vztah k seniorům, absolvování pečovatelského kurzu (není povinností) Volné místo pracovník/ce přímé obslužné péče pro lokalitu Domažlice.
Domažlice

Galvanizér/ka

Náplň práce: obsluha galvanických lázní, fyzicky náročnější práce Požadavky: vzdělání min. SOU - technický obor, dobrý zdravotní stav, ochotu učit se novým věcem, spolehlivost Nabízíme: práci ve stabilní firmě, příspěvky na stravování, příplatek za ...
Domažlice

Vedoucí směny

Nástup možný IHNED! Mzda 15.000Kč - 16.500Kč dle plnění. Praxe a zkušenosti vítány. Info pí Petrásková 727 889 873 nebo na prodejně pí Tauerová 379 724 516 Volné místo vedoucí směny pro lokalitu Domažlice.
Domažlice

prodavač/ka

Plný úvazek 37,5 hod/týdně, PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned - smíšená mzda 14 500 - 15 500,- Kč dle plnění - praxe a zkušenosti vítány - info pí Petrásková 727 889 873. Volné místo prodavač/ka pro lokalitu Domažlice.
Domažlice

Automechanik / autoelektrikář - pracoviště Domažlice

Náplň práce: •Opravy a servis motorových vozidel (osobní a užitková vozidla) Požadavky: •SŠ/SOU oboru automechanik •Manuální zručnost •Znalost diagnostiky •Aktivní přístup, schopnost učit se novým věcem •Vhodné i pro ...
Domažlice

administrativní pracovník/pracovnice

Náplň práce: výpomoc mezi personální a mzdovou účtárnou Požadavky: vzdělání min. SŠ ekonomického směru Nabízíme: práci ve stabilní firmě, příspěvek na stravování Životopisy zasílejte e-mailem na adresu: stipkova@roc-galvanik.de Volné místo ...
Domažlice

Kontaktní pracoviště Úřad práce Domažlice
Pracoviště Úřadu práce v Domažlicích naleznete na adrese Msgre. B. Staška 265, Hořejší Předměstí, 344 01 Domažlice 1.

Na kontaktním pracovišti Úřad práce Domažlice naleznete odkazy na následující služby:

U jednotlivých pracovišť Úřadu práce v Domažlicích jsou zobrazeny telefonní a faxová čísla, úřední doba konkrétního pracoviště a kompetentní kontaktní osoby pro konkrétní pracoviště.

Pokud hledáte nové zaměstnání, Úřad práce nabízí každý den aktualizovanou nabídku pracovních pozic.
Jednotlivá volná místa v Domažlicích, můžete třídit dle pracovního poměru, pracovního úvazku a dosaženého vzdělání.
U konkrétní nabídky volných míst v Domažlicích, naleznete i nabídky práce v blízkém okolí.