Státní sociální podpora Domažlice

Kontaktní pracoviště Úřadu práce - Státní sociální podpora Domažlice,
je organizační složkou ÚP ČR - krajská pobočka v Plzni.

Msgre. B. Staška 265, Hořejší Předměstí, 344 44 Domažlice 1

Toto kontaktní pracoviště Úřadu práce v Domažlicích zajišťuje následující služby

Úřad práce Domažlice - Státní sociální podpora

Připojete se na Facebook úřadu práce a sledujte aktualní volná místa

facebook.com/uradyprace

Snímky z Uřadu práce Domažlice - Státní sociální podpora na adrese Msgre. B. Staška 265, Hořejší Předměstí, 344 44 Domažlice 1, které by jste viděli při bežném průjezdu nebo při procházení danou oblastí.

Volná místa Domažlice

Celkem nalezeno 431 volných místo pro Domažlice a okolí
IT Programátor m/ž

Náplň práce: programování softwaru, programování aplikací, správa sítě. Nabízíme: prémie, flexibilní pracovní dobu, příspěvek na stravování. Nutný e-mailový kontakt.

Správce budov - údržbář

Váš profil: *máte praxi v zednictví, instalatérství, obkladačství, klempířství, bytové rekonstrukce apod. *umíte zacházet s křovinořezem a popř. s motorovou pilou *disponujete ŘP sk. B, VZV výhodou *jste ochoten pracovat v různých provozovnách ...

Administrativní podpora oddělení projektového řízení

Váš profil: *předchozí zkušenosti s administrativou, především zpracováním podkladů v MS Excel *výhodou orientace v oblasti stavebnictví nebo elektrotechniky *aktivní znalost AJ, NJ výhodou, nikoliv podmínkou *proaktivní přístup, komunikativnost a ...

Elektrikář, Technik FVE

Váš profil: *vyhláška č. 50, §6 (§8 výhodou) *řidičský průkaz sk. B, průkaz VZV výhodou *znalost čtení technické dokumentace, manuální zručnost *aktivní přístup k řešení problému, samostatnost a zodpovědnost *výhodou, nikoliv podmínkou znalost NJ ...

Učitel/ka MŠ

Požadujeme úplné střední vzdělání s maturitou v oboru předškolní pedagogika. Osobní nebo e-mailový kontakt.

ZEDNÍK, OBKLADAČ

zaměstnavatele kontaktujte na tel. č. 602 479 722