Volná místa Chmelík - Základní vzdělání

Pro práci Chmelík - Základní vzdělání není žádné volné místo, nalezeno 47 nabídek práce v okolí
zobrazuji 29 - 42
Masér/ka (kromě odborných masérů ve zdravotnictví)

POŽADAVKY: požadujeme znalost masáže z exotické země a to např. Filipíny nebo Thajsko KONTAKT: telefonicky 9-16 hod

Ostatní řemeslníci a kvalifikovaní pracovníci hlavní stavební výroby

NÁPLŇ PRÁCE: pracovní doba od 6:00 do dle potřeb zaměstnavatele, praxe výhodou KONTAKT: telefonicky 8-16 hod

Kvalifikovaný stavební dělník/ce

KONTAKT: telefonicky 10-14 hod

Pracovník/pracovnice dokončovací výroby

POŽADAVKY: pracovní zkušenosti vítány KONTAKT: telefonicky (8-12h), e-mailem

Stavební dělník, zedník

POŽADAVKY: spolehlivost, časová flexibilita ŘP sk. C výhodou KONTAKT: osobně, telefonicky, e-mailem

Prodejce/prodejkyně zmrzlin - žonglér/ka se zmrzlinou

KONTAKT: osobně, telefonicky

pomocný dělník/ce ve stavebnictví

Pokojská

KONTAKT: osobně, e-mailem

Obsluha strojů a zařízení na výrobu skla

KONTAKT: e-mailem, telefonicky

Úklidový a pomocný pracovník/ce

Vedoucí provozu stravovacích, ubytovacích a dalších zařízení

POŽADAVKY: ukrajinský, ruský jazyk - aktivně KONTAKT: e-mailem

Pracovníci přípravy jídel v zařízeních rychlého občerstvení a ve výdejnách jídla

NABÍZÍME: otevírací doba Po-Čt 10:00 - 24:00, Pá - So 10:00 - 04:00, Ne 10:00 - 22:00 hod. Speciální požadavky nejsou. Možnost zaměstnání cizinců. KONTAKT: osobně - po předchozí ...
Svitavy

Řidič/ka sk. C + E s profesním průkazem

NÁPLŇ PRÁCE: řidič/ka s profesním průkazem na pravidelné čištění a sanitaci mobilních toalet, převoz a instalace mobilních toalet a ostatních produktů naší společnosti , obsluha ...
Svitavy

Hledáte-li nové zaměstnání, práce Chmelík nabízí každý den aktualizovanou nabídku volných míst v této lokalitě.
Jednotlivá volná místa Chmelík můžete filtrovat dle pracovního poměru, pracovního úvazku a dosaženého vzdělání. Díky této možnosti třídění získáte přesnější výsledky ohledně nabízených volných míst.
Po zobrazení nabídky práce Chmelík jsou Vám nabídnuta také volná místa v blízkém okolí.