Masér/ka (kromě odborných masérů ve zdravotnictví)

Kontakty
zaměstnavatel: T & T - trade investments s.r.o.
pracoviště: Smetanovo náměstí 131, 57001
mzda: od 23500 do 27000
Popis pozice
POŽADAVKY: požadujeme znalost masáže z exotické země a to např. Filipíny nebo Thajsko
KONTAKT: telefonicky 9-16 hod

Volná místa v okolí Benátky

Učitel/ka angličtiny

POŽADAVKY: angličtina na úrovni rodilého mluvčího NABÍZÍME: platové podmínky dány nařízením vlády ...

Uklízeč/ka a pomocník/ce v hotel., admin., prům. aj. objektech

KONTAKT: telefonicky (8-16h)

Ostatní řemeslníci a kvalifikovaní pracovníci hlavní stavební výroby

NÁPLŇ PRÁCE: pracovní doba od 6:00 do dle potřeb zaměstnavatele, praxe výhodou KONTAKT: telefonicky ...

Obsluha tkacích strojů

KONTAKT´: tel. 9-16 hod

Kvalifikovaný stavební dělník/ce

KONTAKT: telefonicky 10-14 hod

Zedník

NÁPLŇ PRÁCE: pracovní doba od 6:00 do dle potřeb zaměstnavatele KONTAKT: telefonicky 8-16 hod

volná místa Benátky