Úřad práce Velké Meziříčí

Kontaktní pracoviště Úřad práce Velké Meziříčí - Zprostředkování zaměstnání,
je organizační složkou ÚP ČR - krajská pobočka v Jihlavě.

Hornoměstská 864/39, 594 01 Velké Meziříčí

Toto kontaktní pracoviště Úřadu práce v Velkém Meziříčí zajišťuje následující služby

Úřad práce Velké Meziříčí - Zprostředkování zaměstnání

Připojete se na Facebook úřadu práce a sledujte aktualní volná místa

facebook.com/uradyprace

Snímky z Uřadu práce Velké Meziříčí - Zprostředkování zaměstnání na adrese Hornoměstská 864/39, 594 01 Velké Meziříčí, které by jste viděli při bežném průjezdu nebo při procházení danou oblastí.

Volná místa Velké Meziříčí

Celkem nalezeno 25 volných místo pro Velké Meziříčí a okolí
montážní dělníci výrobků ze dřeva

ZmK - manuální zručnost, pracovitost, pečlivost, spolehlivost - pespektivní práce v příjemném stabilním pracovním kolektivu, firemní benefity v mnoha podobách, férový přístup, pevný výplatní termín, závodní stravování, dovolená nad rámec zákona, ...

ošetřovatel skotu

ZmK kladný vtah ke zvířatům, ochota pracovat o víkendech a svátcích řidičský a strojní průkaz výhodou první kontakt e-mailem

Dělník v lakovně

ZmK 5 týdnů dovolené, příspěvek na dojíždění První kontakt emailem, osobně nebo telefonicky od 7:00- 14:00.

dělník v zinkovně

5 týdnů dovolené. příspěvek na stravování, odměny při výročích, prémiový řád, firemní akce první kontakt telefonicky, e-mailem, nebo osobně PO-PÁ 7,00-15,00

Montážní dělníci mechanických zařízení

ZmK Náplň práce: obsluha jednoduchých montážních strojů a zařízení. Kompletace sestav manuálního řazení. Požadujeme: praxe na obdobné pozici výhodou, zodpovědný přístup k práci, spolehlivost, manuální zručnost, samostatnost. Nabízíme: plné zaučení, ...

Stavební truhlář

ZmK požadavky: zručnost při práci se dřevem, praxe výhodou, zájem o práci nevyžadujeme vyučení v oboru první kontakt e-mailem nebo telefonicky PO-PÁ 7-15 hod.

Kontaktní pracoviště Úřad práce Velké Meziříčí
Pracoviště Úřadu práce v Velkém Meziříčí naleznete na adrese Hornoměstská 864/39, 594 01 Velké Meziříčí.

Na kontaktním pracovišti Úřad práce Velké Meziříčí naleznete odkazy na následující služby:

U jednotlivých pracovišť Úřadu práce v Velkém Meziříčí jsou zobrazeny telefonní a faxová čísla, úřední doba konkrétního pracoviště a kompetentní kontaktní osoby pro konkrétní pracoviště.

Pokud hledáte nové zaměstnání, Úřad práce nabízí každý den aktualizovanou nabídku pracovních pozic.
Jednotlivá volná místa v Velkém Meziříčí, můžete třídit dle pracovního poměru, pracovního úvazku a dosaženého vzdělání.
U konkrétní nabídky volných míst v Velkém Meziříčí, naleznete i nabídky práce v blízkém okolí.