operátor výroby - kabelář

Kontakty
zaměstnavatel: nkt cables s.r.o.
pracoviště: U Tržiště 685, 59401
mzda: od 30000 do 42000
Popis pozice
ZmK
Požadujeme - Fyzickou a mentální zdatnost, výuční list/ maturita výhodou nebo zkušenosti z výroby velkou výhodou; nepřetržitý provoz (12h) - režim 2-2-2 (2 denní - 2 dny volno - 2 noční - 2 dny volno)
5týdnů dovolené, stravenky,příspěvěk na pojištění, volné vstupy do bazénu/ posilovny; NÁBOROVÝ BONUS 30 000 CZK
první kontakt e-mailem, telefonicky 6,00-15,00 hod.

Volná místa v okolí Baliny

Dělníci v oblasti výstavby inženýrských děl

ZmK praxe ve stavbnictví výhodu, fyzická zdatnost, manuální zručnost první kontakte e-mailem nebo ...

pomocný pracovník při přípravě pokrmů

znalost turecké kuchyně výhodou první kontakt osobně.

pomocné činnosti

ZmK plný nebo zkrácený úvazek, možnost práce na 1 - 2 směny první kontakt telefonicky

dělník - operátor/ka výroby kabelů

ZmK základní vzdělání, tělesná zdatnost (ruční manipulace), spolehlivost, odpovědnost, flexibilita, ...

Montážní dělníci mechanických zařízení

ZmK dobrý zdravotní stav první kontakt e-mailem

dělník v zinkovně

5 týdnů dovolené. příspěvek na stravování, odměny při výročích, prémiový řád, firemní akce první ...

volná místa Baliny