Státní sociální podpora Velké Meziříčí

Kontaktní pracoviště Úřadu práce - Státní sociální podpora Velké Meziříčí,
je organizační složkou ÚP ČR - krajská pobočka v Jihlavě.

Hornoměstská 864/39, 594 01 Velké Meziříčí

Toto kontaktní pracoviště Úřadu práce v Velkém Meziříčí zajišťuje následující služby

Úřad práce Velké Meziříčí - Státní sociální podpora

Připojete se na Facebook úřadu práce a sledujte aktualní volná místa

facebook.com/uradyprace

Snímky z Uřadu práce Velké Meziříčí - Státní sociální podpora na adrese Hornoměstská 864/39, 594 01 Velké Meziříčí, které by jste viděli při bežném průjezdu nebo při procházení danou oblastí.

Volná místa Velké Meziříčí

Celkem nalezeno 110 volných místo pro Velké Meziříčí a okolí
ZEDNÍK

ŘPB výhodou zam. výhody: příspěvek na obědy, životní pojištění první kotakt: osobně PO-PÁ 6,00 - 14,00 Volné místo zedník pro lokalitu Velké Meziříčí.
Velké Meziříčí

Karuselář

HLEDÁME nového kolegu či kolegyni, která má * zkušenost na obdobné pozici ve strojírenské společnosti * prokazatelnou zkušenost s třískovým obráběním a moderními výrobními procesy na karuselu * vyučení ve strojírenském oboru * chuť spolupracovat a ...

Pomocná kuchařka - zástup za MD

Vyučen v oboru kuchař/ kuchařka - výhodou Podnikové stravování, příspěvky z FKSP Volné místo pomocná kuchařka - zástup za md pro lokalitu Velké Meziříčí.

Psycholog/psycholožka - Velké Meziříčí

Popis pozice: - Požadavky na kvalifikaci podle zákona o pedagogických pracovnících platného od 1.1.2015. - Úvazek: 1,0 - Nástup: od 1.11.2018 - Platová třída: 12 (dle vzdělání a praxe) Osobnostní požadavky: - ...

PRODAVAČ/-KA MASA A UZENIN - OD KAUFLAND Františkov - Velké Meziříčí

Požadujeme: zdravotní průkaz, praxe v prodeji masa výhodou, znalost práce na PC, profesionální přístup k zákazníkům, komunikační schopnosti, flexibilita, ochota Jídelní kupóny (stravenky za 118,- Kč), 2 x ročně mimořádné prémie 5.000,- Možnost ...

TRUHLÁŘ

požadavky: Zručnost při práci se dřevem,praxe výhodou, zájem o práci první kontakt e-mailem nebo telefonicky od 7 do 15 hod. na tel čísle 724 079 198 Volné místo truhlář pro lokalitu Velké Meziříčí.