Hmotná nouze Teplice

Kontaktní pracoviště Úřadu práce - Hmotná nouze Teplice,
je organizační složkou ÚP ČR - krajská pobočka v Ústí nad Labem.

Vrchlického 3175, 416 00 podatelna@tp.mpsv.cz

Toto kontaktní pracoviště Úřadu práce v Teplicích zajišťuje následující služby

Úřad práce Teplice - Hmotná nouze

Připojete se na Facebook úřadu práce a sledujte aktualní volná místa

facebook.com/uradyprace

Snímky z Uřadu práce Teplice - Hmotná nouze na adrese Vrchlického 3175, 416 00 podatelna@tp.mpsv.cz, které by jste viděli při bežném průjezdu nebo při procházení danou oblastí.

Volná místa Teplice

Celkem nalezeno 710 volných místo pro Teplice a okolí
Řidič MKD

D Místo výkonu práce: východní Evropa řidičský průkaz skupin B,C,CE, profesní průkaz, praxe v oboru min 1 rok, znalost ruštiny (jedná se o cesty do zemí bývalého Sovětského svazu), čistý rejstřík trestů Hlásit se osobně na provozovně (areál ...
Teplice

Vedoucí provozovny

Vhodné pro OZP. Nástup možný IHNED V případě zájmu zaslat životopis na: motejl@bufetcz.eu Volné místo vedoucí provozovny pro lokalitu Teplice.
Teplice

Zubní lékař

D praktický zubní lékař - stomatolog, práce s PC Volné místo zubní lékař pro lokalitu Teplice.
Teplice

Vedoucí prodejny

Prodej uzenin a lahůdek, pultový prodej Hlásit se telefonicky v době 8.00 - 16.00 hod. nebo e-mailem Volné místo vedoucí prodejny pro lokalitu Teplice.
Teplice

Kuchař/ka

Požadujeme: - znalost asijské kuchyně - praxe 3 roky Pracoviště i v Teplicích, E.Dvořákové 258 Hlásit se telefonicky nebo e-mailem Volné místo kuchař/ka pro lokalitu Teplice.
Teplice

Kuchař/ka

D Nástup možný IHNED Požadujeme: alespoň minimální praxe v oboru, zdravotní průkaz, zodpovědný přístup k práci a spolehlivost Nabízíme: zvláštní prémie, podnikové stravování Hlásit se osobně na adrese firmy Restaurace Luna club 07 Po - Pá 10 - 16 ...
Teplice

Nahoru