Státní sociální podpora Krupka

Kontaktní pracoviště Úřadu práce - Státní sociální podpora Krupka,
je organizační složkou ÚP ČR - krajská pobočka v Ústí nad Labem.

Mariánské náměstí 32, Bohosudov, 417 42 Krupka 1

Toto kontaktní pracoviště Úřadu práce v Krupce zajišťuje následující služby

Úřad práce Krupka - Státní sociální podpora

Připojete se na Facebook úřadu práce a sledujte aktualní volná místa

facebook.com/uradyprace

Snímky z Uřadu práce Krupka - Státní sociální podpora na adrese Mariánské náměstí 32, Bohosudov, 417 42 Krupka 1, které by jste viděli při bežném průjezdu nebo při procházení danou oblastí.

Volná místa Krupka

Celkem nalezeno 178 volných místo pro Krupka a okolí
Automechanik

Praxe na pozici automechanik 6 měsíců, zkušenosti s opravou vozů v autorizovaném či neautorizovaném servise. ŘP sk. B nabízíme: 3 dny placeného volna nad rámec dovolené, MultiSPort karta, příspěvek na stravování

Operátor/operátorka výroby

Náplň práce: obsluha zařízení na pracovišti osazování výrobku, pájení součástek, obsluha testovacích zařízení, kontrola výrobku dle technické dokumentace, kontrola kvality výrobku. Požadavky: zkušenosti s montáží v elektrotechnice podmínkou, ...

Technik přípravy výroby

VHODNÉ PRO OZZ, OZP Práce v systému ERP - ProAlpha, řízení procesu změn výrobních variant, komunikace s mateřskou společností, práce s TNT (databázový systém), vytváření výrobních a procesních instrukcí, kontrola zakázek, postupů, překlady i tvorba ...

Řidič C+E

ŘP sk. C+E, vysílání na pracovní cesty po EU.

Mechanik - údržbář

Budete provádět údržbu, opravy, úpravy a seřizování výrobních, skaldových a ostatních zařízení dle technické dokumentace Zvládnete pohotově reagovat na poruchy Máte zodpovědný přístup ke své práci a dohlížíte na technický stav výrobních linek Budete ...

Všeobecná sestra/bratr

Do naší nemocnice v Duchcově hledáme všeobecnou sestru/bratra do směnného provozu. V případě zájmu zašlete strukturovaný životopis na kontaktní osobu uvedenou v inzerátu. Následně se s Vámi spojíme a domluvíme možný termín osobní schůzky.
Duchcov