Hmotná nouze Bílina

Kontaktní pracoviště Úřadu práce - Hmotná nouze Bílina,
je organizační složkou ÚP ČR - krajská pobočka v Ústí nad Labem.

Žižkovo náměstí 58/3, 418 01 Bílina 1

Toto kontaktní pracoviště Úřadu práce v Bílině zajišťuje následující služby

  • Soc. služby, přísp. na péčiBílina
  • Dávky pro osoby se ZPBílina
  • Zprostředkování zaměstnáníTeplice
  • Státní sociální podporaTeplice

Úřad práce Bílina - Hmotná nouze

Připojete se na Facebook úřadu práce a sledujte aktualní volná místa

facebook.com/uradyprace

Snímky z Uřadu práce Bílina - Hmotná nouze na adrese Žižkovo náměstí 58/3, 418 01 Bílina 1, které by jste viděli při bežném průjezdu nebo při procházení danou oblastí.

Volná místa Bílina

Celkem nalezeno 237 volných místo pro Bílina a okolí
Svářeči

D Svářečské zkoušky - průkaz CO2 podmínkou, TIG výhodou. Znalost čtení výkresové dokumentace ve strojírenství. Praxe v oboru svářeč min. 1 rok. Zaměstnanecké výhody: Stravenky, bonusová dovolená po odpracování 1 roku a více, příspěvek na penzijní či ...
Hrobčice

Bezpečnostní pracovník / pracovnice

Jedná se o DPP nebo DPČ Ostraha výrobního areálu. Požadujeme: výpis z RT, spolehlivost, certifikát strážného výhodou Volné místo bezpečnostní pracovník / pracovnice pro lokalitu Hrobčice.
Hrobčice

Technik - Konzultant - SAMSUNG

příjem zakázek - komunikace se zákazníky
Praha

Řidič nákladního vozidla

Požadujeme řidiče nákladního vozidla s praxí minimálně 10 let, profesní průkaz, řidičský průkaz sk. C a E. Nástup možný ihned Hlásit se e-mailem Volné místo řidič nákladního vozidla pro lokalitu Světec.
Světec

Skladník / Specialista logistiky

Hledáme spolehlivého kolegu, který se bude podílet na procesech skladování a expedice zboží v zajímavém prostředí obranných technologií. Naskladňování a vyskladňování materiálu dle požadavků, včetně tvorby dokumentů v účetním a skladovém systému ...
Praha

Zedník

Popis pozice: stavební a zednické práce spojené s výstavbou dopravních, pozemních a vodohospodářských staveb. Nabízíme: dobré mzdové ohodnocení, týden dovolené navíc, školení, stravné, zvýhodněné volání pro zaměstnance Požadujeme: SO vzdělání / ...
Světec