Úřad práce Slavičín

Kontaktní pracoviště Úřad práce Slavičín - Zprostředkování zaměstnání,
je organizační složkou ÚP ČR - krajská pobočka ve Zlíně.

Osvobození 25, 763 21 Slavičín

Toto kontaktní pracoviště Úřadu práce v Slavičíně zajišťuje následující služby

Úřad práce Slavičín - Zprostředkování zaměstnání

Připojete se na Facebook úřadu práce a sledujte aktualní volná místa

facebook.com/uradyprace

Snímky z Uřadu práce Slavičín - Zprostředkování zaměstnání na adrese Osvobození 25, 763 21 Slavičín, které by jste viděli při bežném průjezdu nebo při procházení danou oblastí.

Volná místa Slavičín

Celkem nalezeno 145 volných místo pro Slavičín a okolí
Obsluha CNC frézovacího centra

Požadavky: zodpovědnost, samostatnost, čtení výkresové dokumentace, praxe výhodou Životopisy zasílejte mailem info@ec-tech.cz, poštou nebo osobně Nabízíme závodní stravování, roční platové benefity. Volné místo obsluha cnc frézovacího centra pro ...
Slavičín

Operátor/ka robotického svařování (obsluha svařovacího robota)

Požadavky: čtení výkresové dokumentace, základy svařování. Životopisy zasílejte mailem info@ec-tech.cz, poštou nebo osobně Nabízíme závodní stravování, roční platové benefity. Volné místo operátor/ka robotického svařování (obsluha svařovacího ...
Slavičín

Pracovníci dokončovacích prací, montáže

Požadavky: manuální zručnost, spolehlivost, samostatnost Životopisy zasílejte mailem info@ec-tech.cz, poštou nebo osobně Nabízíme závodní stravování, roční platové benefity. Volné místo pracovníci dokončovacích prací, montáže pro lokalitu Slavičín.
Slavičín

Číšník/servírka

Náplň práce: obsluha hostů. Krátký - dlouhý týden. Kontakt osobně po telefonické domluvě. Volné místo číšník/servírka pro lokalitu Slavičín.
Slavičín

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Pracovní doba: 5.30-14 hod. Nástup možný ihned, mzda+ prémie. Kontakt telefonicky 5.30-14 hod. Volné místo kuchaři (kromě šéfkuchařů) pro lokalitu Slavičín.
Slavičín

Strojírenští kovodělníci

Vyučení nebo praxe v oboru strojírenství výhodou. Jedná se o dělnické práce ve strojírenské výrobě, práce je vhodná pro ženy i muže. Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení. Pracovní doba: 6-14, 14-22 hod. Zájemci kontaktovat ...
Slavičín

Kontaktní pracoviště Úřad práce Slavičín
Pracoviště Úřadu práce v Slavičíně naleznete na adrese Osvobození 25, 763 21 Slavičín.

Na kontaktním pracovišti Úřad práce Slavičín naleznete odkazy na následující služby:

U jednotlivých pracovišť Úřadu práce v Slavičíně jsou zobrazeny telefonní a faxová čísla, úřední doba konkrétního pracoviště a kompetentní kontaktní osoby pro konkrétní pracoviště.

Pokud hledáte nové zaměstnání, Úřad práce nabízí každý den aktualizovanou nabídku pracovních pozic.
Jednotlivá volná místa v Slavičíně, můžete třídit dle pracovního poměru, pracovního úvazku a dosaženého vzdělání.
U konkrétní nabídky volných míst v Slavičíně, naleznete i nabídky práce v blízkém okolí.