Úřad práce Slavičín úřední hodiny

Úřední hodiny Úřad práce Slavičín - Zprostředkování zaměstnání,
je organizační složkou ÚP ČR - krajská pobočka ve Zlíně.

Osvobození 25, 763 21 Slavičín

Toto kontaktní pracoviště Úřadu práce v Slavičíně má otevřeno:

  • Pondělí8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
  • Úterý8:00 - 11:00
  • Středa8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
  • Čtvrtek8:00 - 11:00
  • Pátek8:00 - 11:00 (jen noví uchazeči o zam. a pozvaní)

Úřad práce Slavičín - Zprostředkování zaměstnání

Připojete se na Facebook úřadu práce a sledujte aktualní volná místa

facebook.com/uradyprace

Volná místa Slavičín

Celkem nalezeno 283 volných místo pro Slavičín a okolí
Seřizovač – 3 směnný provoz

• příprava výrobních linek na výrobu plastových profilů • výroba a následná kontrola dle zadání • obsluha a údržba technického vybavení výroby • práce v 3-směnné provozu
Ždírec nad Doubravou

Nástrojář junior

• pomocné práce při výrobě a nájezdech nových plastových profilů • jednoduché opravy a čištění forem pro plastové profily • práce v 1-směnném provozu

Montér hliníkové stavebnice

Zkrácený pracovní poměr na dohodu o provedení práce s možností přejít na trvalý prac.poměr. Požadavky: ŘP sk.B, strojařské základy a myšlení. Náplň práce: montáže přesných hliníkových konstrukcí, obsluha kotoučové pily, vrtačky, akunářadí, balení ...
Slavičín

Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z pryže

Zaměstnanecké výhody: nabízíme ubytování, podnikové stravování.
Slavičín

Pomocní kuchaři

Náplň práce: obsluha grilu, elektr.nože, práce s pokladnou, úklid, vybalování zboží Požadavky: zdravotní průkaz, příjemné vystupování, znalost turecké kuchyně, receptur. příprava salátů, lexibilita Výhody: příspěvek na ubytování, stravování
Slavičín

instalatér

Náplň práce: provádění instalatérských prací: montáž rozvodů vody, topení, plynu. Požadavky: výuční list v oboru instalatér, praxe v oboru - výhodou, řidičské oprávnění sk."B"- výhodou. Zaměstnanecké výhody: stravenky, zvláštní prémie. Kontaktovat ...