Dávky pro osoby se zdravotním postižením Slavičín

Kontaktní pracoviště Úřadu práce - Dávky pro osoby se zdravotním postižením Slavičín,
je organizační složkou ÚP ČR - krajská pobočka ve Zlíně.

Osvobození 25, 763 21 Slavičín

Toto kontaktní pracoviště Úřadu práce v Slavičíně zajišťuje následující služby

Úřad práce Slavičín - Dávky pro osoby se zdravotním postižením

Připojete se na Facebook úřadu práce a sledujte aktualní volná místa

facebook.com/uradyprace

Snímky z Uřadu práce Slavičín - Dávky pro osoby se zdravotním postižením na adrese Osvobození 25, 763 21 Slavičín, které by jste viděli při bežném průjezdu nebo při procházení danou oblastí.

Volná místa Slavičín

Celkem nalezeno 236 volných místo pro Slavičín a okolí
Číšníci a servírky

Obsluha lakovací linky

Svěšování a navěšování dílů, vyplňování výrobních příkazu (velmi jednoduchý dokument). Práce na tři směny, víkendy volno. Zaměstnanecké výhody: stravenky v hodnotě 120,- Kč za každý odpracovaný den, plně hradí firma, 13-14 plat-nerozpočítán do ...

Dělník/nice obuvnické výroby - pomocné práce na šicí dílně

Náplň práce: pomocné práce na šicí dílně (šněrování, lepení, značení obuvi), práce je vhodnější pro ženy. POZN: Zájemci se hlásí tel.

Dělník ve výrobě

Práce ve strojírenství. Zaměstnanecké výhody: stravenky. POZN: Zájemci se hlásí e-mailem.

Údržbář šicích strojů

Náplň práce: zabezpečení oprav a údržby šicích strojů na šicí dílně. Požadujeme zkušenosti s opravami a údržbou šicích strojů. Zaměstnanecké výhody: podnikové stravování, 13. a 14. mzda, sick days (zdravotní volno). POZN: Zájemci se hlásí tel. ...

Pomocníci v kuchyni