Dávky pro osoby se zdravotním postižením Slavičín

Kontaktní pracoviště Úřadu práce - Dávky pro osoby se zdravotním postižením Slavičín,
je organizační složkou ÚP ČR - krajská pobočka ve Zlíně.

Osvobození 25, 763 21 Slavičín

Toto kontaktní pracoviště Úřadu práce v Slavičíně zajišťuje následující služby

Úřad práce Slavičín - Dávky pro osoby se zdravotním postižením

Připojete se na Facebook úřadu práce a sledujte aktualní volná místa

facebook.com/uradyprace

Snímky z Uřadu práce Slavičín - Dávky pro osoby se zdravotním postižením na adrese Osvobození 25, 763 21 Slavičín, které by jste viděli při bežném průjezdu nebo při procházení danou oblastí.

Volná místa Slavičín

Celkem nalezeno 150 volných místo pro Slavičín a okolí
Pracovníci úklidu

Úklid na vlakovém nádraží - zametání, zimní údržba na nástupištích vlakového nádraží, odklízení sněhu a ledu. Požadujeme: spolehlivost, zodpovědnost, zkušenosti s úklidem výhodou Volné místo pracovníci úklidu pro lokalitu Slavičín.
Slavičín

Dělník obuvnické výroby

Jedná se o obsluhu obuvnického stroje. Práce je vhodná pro muže. Požadujeme: aktivní přístup k práci, spolehlivost, zodpovědnost. Nabízíme: - zaučení na pracovní pozici (není třeba vyučení v oboru) - stabilní zaměstnání v jednosměnném provozu (směny ...
Slavičín

Obsluha pojízdných zařízení a strojů - strojníci

Požadavky: spolehlivost, zodpovědnost, svědomitost, čistý trestní rejstřík, časová flexibilita, fyzicky náročná práce, vhodná pro muže, min. 1 rok praxe na obdobné pozici, zkušenost s obsluhou buldozerů, traktorů, nakladačů nutností; strojní průkaz ...
Slavičín

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Pracovní doba: 5.30-14 hod. Nástup možný ihned, mzda+ prémie. Kontakt telefonicky 5.30-14 hod. Volné místo kuchaři (kromě šéfkuchařů) pro lokalitu Slavičín.
Slavičín

Instalatéři

Náplň práce: provádění instalatérských prací Požadavky: výuční list v oboru instalatér, řidičský průkaz B Zájemci se hlásit osobně v sídle, telefonicky nebo e-mailem. Volné místo instalatéři pro lokalitu Slavičín.
Slavičín

Android programátoři

Jazyky: čeština, ruština, angličtina. Náplň práce: tvorba mobilních aplikací. Volné místo android programátoři pro lokalitu Slavičín.
Slavičín