Úřad práce Rožnov pod Radhoštěm

Kontaktní pracoviště Úřad práce Rožnov pod Radhoštěm - Zprostředkování zaměstnání,
je organizační složkou ÚP ČR - krajská pobočka ve Zlíně.

Zemědělská 572, 756 61 Rožnov pod Radhoštěm 1

Toto kontaktní pracoviště Úřadu práce v Rožnově pod Radhoštěm zajišťuje následující služby

Úřad práce Rožnov pod Radhoštěm - Zprostředkování zaměstnání

Připojete se na Facebook úřadu práce a sledujte aktualní volná místa

facebook.com/uradyprace

Snímky z Uřadu práce Rožnov pod Radhoštěm - Zprostředkování zaměstnání na adrese Zemědělská 572, 756 61 Rožnov pod Radhoštěm 1, které by jste viděli při bežném průjezdu nebo při procházení danou oblastí.

Volná místa Rožnov pod Radhoštěm

Celkem nalezeno 278 volných místo pro Rožnov pod Radhoštěm a okolí
Prodej a servis elektrokol / asistenti prodeje

Jsme největší prodejce elektrokol ve Zlínském kraji a hledáme posilu do našeho týmu! Baví tě cyklistika, lyže nebo sport obecně? Jsi fanda do moderních elektrokol a chtěl by ses stát součástí tohoto segmentu? Jsi manuálně zručný a máš obchodního ...

Prodejní asistenti / prodavači sportovního zboží

Baví tě sport, móda nebo fitness? Nebaví tě naopak chodit si to do práce jen tak odsedět? U nás budeš mít přehled o aktuálních trendech, budeš v kontaktu se zákazníky a rozhodně se nebudeš nudit. To vše také s možností zkráceného úvazku na 6 ...

Pracovník motoservisu

Náplň práce: opravy, údržba a jednoduchá výroba motodílů zn. JAWA a ČZ. Požadujeme: pečlivost, znalost moto zn. JAWA a ČZ, všestrannost, praxe výhodou, ŘP sk.B. Nabízíme: placené přesčasy. ov.4.5.20

ŘIDIČ/KA TAXISLUŽBY - Rožnov pod Radhoštěm

ŘIDIČ/KA TAXISLUŽBY. Zaměstnání na pracovní smlouvu nebo dohodu o provedení práce - dle dohody se zaměstnavatelem. Zaměstnavatel požaduje: ŘP sk. B - aktivní řidič, min. věk 21 let (dle zákona), podmínka - vlastnit ŘP alespoň 2 roky. Nabízíme: ...

Učitel/ka - anglický jazyk a český jazyk

Požadujeme: vzdělání v oboru - aprobace český a anglický jazyk, trestní bezúhonnost. Nabízíme: podnikové stravování - příspěvek FKSP, dovolená 8 týdnů První kontakt: e-mail: mandula@szesro.cz ov.26.6.20

Strojírenský dělník/ce

Požadujeme: Znalost práce na obráběcích strojích, výhoda práce na CNC, obrábění kovů a plastů, manuální zručnost, 3D tisk výhodou. První kontakt: telefonicky (8-18 h.) ov.6.5.20

Kontaktní pracoviště Úřad práce Rožnov pod Radhoštěm
Pracoviště Úřadu práce v Rožnově pod Radhoštěm naleznete na adrese Zemědělská 572, 756 61 Rožnov pod Radhoštěm 1.

Na kontaktním pracovišti Úřad práce Rožnov pod Radhoštěm naleznete odkazy na následující služby:

U jednotlivých pracovišť Úřadu práce v Rožnově pod Radhoštěm jsou zobrazeny telefonní a faxová čísla, úřední doba konkrétního pracoviště a kompetentní kontaktní osoby pro konkrétní pracoviště.

Pokud hledáte nové zaměstnání, Úřad práce nabízí každý den aktualizovanou nabídku pracovních pozic.
Jednotlivá volná místa v Rožnově pod Radhoštěm, můžete třídit dle pracovního poměru, pracovního úvazku a dosaženého vzdělání.
U konkrétní nabídky volných míst v Rožnově pod Radhoštěm, naleznete i nabídky práce v blízkém okolí.