Hmotná nouze Rožnov pod Radhoštěm

Kontaktní pracoviště Úřadu práce - Hmotná nouze Rožnov pod Radhoštěm,
je organizační složkou ÚP ČR - krajská pobočka ve Zlíně.

Školní 2639, 756 61 Rožnov pod Radhoštěm 1

Toto kontaktní pracoviště Úřadu práce v Rožnově pod Radhoštěm zajišťuje následující služby

Úřad práce Rožnov pod Radhoštěm - Hmotná nouze

Připojete se na Facebook úřadu práce a sledujte aktualní volná místa

facebook.com/uradyprace

Snímky z Uřadu práce Rožnov pod Radhoštěm - Hmotná nouze na adrese Školní 2639, 756 61 Rožnov pod Radhoštěm 1, které by jste viděli při bežném průjezdu nebo při procházení danou oblastí.

Volná místa Rožnov pod Radhoštěm

Celkem nalezeno 310 volných místo pro Rožnov pod Radhoštěm a okolí
Provozní pracovník/ce - prodavač/ka - Místo je vytvořeno pro OZP

PROVOZNÍ PRACOVNÍK/CE - PRODAVAČ/KA - Místo je vytvořeno pro OZP POŽADUJEME: Vzdělání minimálně střední odborné - vyučen. Výborné komunikační a prodejní schopnosti. Motivaci, chuť do práce, orientaci v módních trendech. Zdravotní stav dovolující ...
Rožnov pod Radhoštěm

Prodavač - skladník (vedoucí prodejny) motodílů

Náplň práce: prodej motodílů (součástí a příslušenství motocyklů). Požadujeme: technickou znalost motocyklů (JAWA a ČZ), spolehlivost, bezůhonnost. Volné místo prodavač - skladník (vedoucí prodejny) motodílů pro lokalitu Rožnov pod Radhoštěm.

Manipulant

Možnost prodloužení doby určité. Požadujeme: oprávnění na VZV výhodou Náplň práce: likvidace odpadů, odvádění výroby, pytlování a vážení odpadů, nakládka a vykládka vozových jednotek První kontakt: telefonicky (8:30 - 14:00 h.), e-mailem nebo osobně ...

Dělníci ve skladu - BRIGÁDA

Platný průkaz na VZV výhodou, popř. praxe s el. vozíkem. První kontakt: telefonicky (8-12 h.), emailem nebo osobně v sídle firmy (8-12 h.) ov.13.12.17 Volné místo dělníci ve skladu - brigáda pro lokalitu Rožnov pod Radhoštěm.

Soustružníci CNC strojů

Zaměstnavatel požaduje: praxe v oboru min. 1 rok, znalost systému Heidenhein, Siemens, samostatnost, odpovědnost, pečlivost, zkušenosti s obráběním kovů, čtení technické dokumentace. Náplň práce: seřizování CNC strojů, měření, výroba dílců podle ...

STOLAŘI

STOLAŘI PRVNÍ KONTAKT: telefonicky v době od 8:00 do 16:00 na čísle 608 942 096 nebo poslat životopis na e-mail: vyroba@nante.cz Lze i jako DPP. ov.13.12.17 Volné místo stolaři pro lokalitu Rožnov pod Radhoštěm.