Státní sociální podpora Rožnov pod Radhoštěm

Kontaktní pracoviště Úřadu práce - Státní sociální podpora Rožnov pod Radhoštěm,
je organizační složkou ÚP ČR - krajská pobočka ve Zlíně.

Školní 2639, 756 61 Rožnov pod Radhoštěm 1

Toto kontaktní pracoviště Úřadu práce v Rožnově pod Radhoštěm zajišťuje následující služby

Úřad práce Rožnov pod Radhoštěm - Státní sociální podpora

Připojete se na Facebook úřadu práce a sledujte aktualní volná místa

facebook.com/uradyprace

Snímky z Uřadu práce Rožnov pod Radhoštěm - Státní sociální podpora na adrese Školní 2639, 756 61 Rožnov pod Radhoštěm 1, které by jste viděli při bežném průjezdu nebo při procházení danou oblastí.

Volná místa Rožnov pod Radhoštěm

Celkem nalezeno 330 volných místo pro Rožnov pod Radhoštěm a okolí
Dělníci ve stavební výrobě

Požadujeme: praxi v oboru, samostatnost. Nabízíme: stravenky. Nástup možný ihned! První kontakt: osobně (po-pá 5:45-13:45 h.), telefonicky nebo e-mailem. Volné místo dělníci ve stavební výrobě pro lokalitu Rožnov pod Radhoštěm.
Rožnov pod Radhoštěm

Obchodní manažer/ka

Očekáváme: aktivní znalost angličtiny slovem i písmem, velmi dobrou znalost práce na PC MS OFFICE, řízení vozidla sk. B, praxi min. 1 rok na obdobné pozici, týmový hráč, zodpovědnost, spolehlivost. Nabízíme zajímavou práci v české firmě, orientované ...

Fakturant/ka/pokladní

Náplň práce: samostatné provádění účetních operací, zpracování faktur, zabezpečování řádného oběhů dokladů, spolupráce na sestavení účetních uzávěrek a inventarizací, komunikace se pobočkou v Německu, samostatné vedení pokladen Požadujeme: SŠ s ...

Technici montáže strojů

Možnost prodloužení doby určité. První kontakt: Zašlete životopis na email. ov.13.4.18 Volné místo technici montáže strojů pro lokalitu Rožnov pod Radhoštěm.

Kontruktéři strojní

První kontakt: Zašlete životopis na email. ov.13.4.18 Volné místo kontruktéři strojní pro lokalitu Rožnov pod Radhoštěm.

Programátoři PLC

První kontakt: Zašlete životopis na email. ov.13.4.18 Volné místo programátoři plc pro lokalitu Rožnov pod Radhoštěm.