Státní sociální podpora Rožnov pod Radhoštěm

Kontaktní pracoviště Úřadu práce - Státní sociální podpora Rožnov pod Radhoštěm,
je organizační složkou ÚP ČR - krajská pobočka ve Zlíně.

Školní 2639, 756 61 Rožnov pod Radhoštěm 1

Toto kontaktní pracoviště Úřadu práce v Rožnově pod Radhoštěm zajišťuje následující služby

Úřad práce Rožnov pod Radhoštěm - Státní sociální podpora

Připojete se na Facebook úřadu práce a sledujte aktualní volná místa

facebook.com/uradyprace

Snímky z Uřadu práce Rožnov pod Radhoštěm - Státní sociální podpora na adrese Školní 2639, 756 61 Rožnov pod Radhoštěm 1, které by jste viděli při bežném průjezdu nebo při procházení danou oblastí.

Volná místa Rožnov pod Radhoštěm

Celkem nalezeno 299 volných místo pro Rožnov pod Radhoštěm a okolí
Skladník v eshopu

Požadujeme: pečlivost, pracovitost, samostatnost, ovládání práce na PC. Vzhledem k manipulaci se zásilkami i nad 15 kg vhodnější pro muže. Práce v úspěšné firmě s historií 22 let na trhu, možnost růstu. Nabízíme: stravenky, pololetní prémie, prémie ...
Rožnov pod Radhoštěm

Zedníci

Výše platu dle dohody. První kontakt: telefonicky od 9-15hod. ov.18.10.17 Volné místo zedníci pro lokalitu Rožnov pod Radhoštěm.
Rožnov pod Radhoštěm

Tesaři

Výše platu dle dohody. První kontakt: telefonicky od 9-15hod. ov.18.10.17 Volné místo tesaři pro lokalitu Rožnov pod Radhoštěm.
Rožnov pod Radhoštěm

Automechanici

AUTOMECHANICI Zaměstnavatel požaduje: ŘP sk.B, praxe min. 3 roky Náplň práce: Opravy motorových vozidel První kontakt: osobně v sídle nebo na pracovišti, telefonicky 608711602, e-mail: spurek@seznam.cz ov.18.10.17 Volné místo automechanici pro ...
Rožnov pod Radhoštěm

Kameníci, obkladači

Výše platu dle dohody. První kontakt: telefonicky od 9-15hod. ov.18.10.17 Volné místo kameníci, obkladači pro lokalitu Rožnov pod Radhoštěm.
Rožnov pod Radhoštěm

Pomocná síla do kuchyně

Požadujeme: spolehlivost, zodpovědnost, časová flexibilita, dobrá fyzická kondice. Volné místo pomocná síla do kuchyně pro lokalitu Rožnov pod Radhoštěm.
Rožnov pod Radhoštěm

Nahoru