Úřad práce Prachatice

Kontaktní pracoviště Úřad práce Prachatice - Zprostředkování zaměstnání,
je organizační složkou ÚP ČR - krajská pobočka v Českých Budějovicích.

Poštovní 113, Prachatice I, 383 01 Prachatice

Toto kontaktní pracoviště Úřadu práce v Prachaticích zajišťuje následující služby

Úřad práce Prachatice - Zprostředkování zaměstnání

Připojete se na Facebook úřadu práce a sledujte aktualní volná místa

facebook.com/uradyprace

Snímky z Uřadu práce Prachatice - Zprostředkování zaměstnání na adrese Poštovní 113, Prachatice I, 383 01 Prachatice, které by jste viděli při bežném průjezdu nebo při procházení danou oblastí.

Volná místa Prachatice

Celkem nalezeno 223 volných místo pro Prachatice a okolí
Knihovnice / knihovník studovny

Místo výkonu práce: Městská knihovna Prachatice, Husova 71, 383 01 Prachatice Platová třída pracovní pozice dle Nařízení vlády o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě č. 300/2019 Sb.: 9 Předpokládaný nástup: 1. ...
Prachatice

Montážní dělník-dělnice-obsluha strojů

Požadavky: pracovitost, spolehlivost, pravidelná docházka, manuální zručnost, dobrý zdravotní stav. Pracovní poměr je uzavírán na 3 měsíce a poté je prodlužován. Zaměstnanecké výhody : zvláštní prémie, stravenky. Základní mzda: 14 800,- Osobní ...
Prachatice

Lékař specialista

Pozice lékaře pod odborným dozorem, znalost českého jazyka. Po zapracování vykonávání Ústavní pohotovostní služby v nemocnici na ARO. Kontakt: MUDr. František Stráský, +420602324538, e-mail: strasky@nempt.cz
Prachatice

montážní dělník

Manuální zručnost, samostatnost, odpovědnost, zkušenosti s výrobním závadem výhodou. Info na tel.: 800330330 - p. M. Kouba
Prachatice

Číšník/servírka

Hlavní pracovní poměr, možno i na Dohodu o provedení práce (brigáda) Místo výkonu práce: Herna bar Oáza Kontakt: Kleisner Daniel, tel.: 777 347 553
Prachatice

Prodavač-prodavačka potravinářského zboží typu MASO/UZENINY

Náplň práce: - prodej masa a uzeniny (příjem, příprava, skladování), inventury - zodpovědnost za pokladnu, čistotu na prodejně a dodržování předepsaných standardů Požadujeme: - samostatnost, zodpovědnost, časová flexibilita, ochota učit se - vyučení ...
Prachatice

Kontaktní pracoviště Úřad práce Prachatice
Pracoviště Úřadu práce v Prachaticích naleznete na adrese Poštovní 113, Prachatice I, 383 01 Prachatice.

Na kontaktním pracovišti Úřad práce Prachatice naleznete odkazy na následující služby:

U jednotlivých pracovišť Úřadu práce v Prachaticích jsou zobrazeny telefonní a faxová čísla, úřední doba konkrétního pracoviště a kompetentní kontaktní osoby pro konkrétní pracoviště.

Pokud hledáte nové zaměstnání, Úřad práce nabízí každý den aktualizovanou nabídku pracovních pozic.
Jednotlivá volná místa v Prachaticích, můžete třídit dle pracovního poměru, pracovního úvazku a dosaženého vzdělání.
U konkrétní nabídky volných míst v Prachaticích, naleznete i nabídky práce v blízkém okolí.