Úřad práce Prachatice kontaktní osoby

Kontaktní osoby Úřad práce Prachatice - Zprostředkování zaměstnání,
je organizační složkou ÚP ČR - krajská pobočka v Českých Budějovicích.

Poštovní 113, Prachatice I, 383 01 Prachatice

Kontaktní pracoviště Úřadu práce v Prachaticích má uvedeny tyto kontaktní osoby.

Ředitel kontaktního pracoviště - Ing. Václav Pauch
Tel.: 950 153 300 email: reditel@pt.mpsv.cz

Úřad práce Prachatice - Zprostředkování zaměstnání

Připojete se na Facebook úřadu práce a sledujte aktualní volná místa

facebook.com/uradyprace

Volná místa Prachatice

Celkem nalezeno 219 volných místo pro Prachatice a okolí
řidič mezinárodní kamionové dopravy

Požadavky: - řidičský průkaz sk. C+E, profesní průkaz, ADR výhodou Kontakt: - Juřica Daniel, tel.: 602180033, e-mail: djurica@koritensky.cz Volné místo řidič mezinárodní kamionové dopravy pro lokalitu Prachatice.
Prachatice

Požadavky: - řidičský průkaz sk. C+E, profesní průkaz Kontakt: - Juřica Daniel, tel.: 602180033, e-mail: djurica@koritensky.cz Volné místo řidič mezinárodní kamionové dopravy pro lokalitu Prachatice.
Prachatice

Vyšší soudní úředník

Popis pracovní pozice vyššího soudního úředníka - Provádí rozhodovací činnost a ostatní činnosti dle zákona č. 121/2008 Sb., o vyšších soudních úřednících a vyšších úřednících státního zastupitelství a o změně souvisejících zákonů v platném znění. - ...
Prachatice

Asistent-asistentka oblastní kanceláře Prachatice

Pracovní náplň: - Poskytování a zprostředkování informací podnikatelům - Spolupráce při organizování akcí a dalších aktivit oblastní kanceláře JHK - Poskytování služeb CZECH POINT - Vedení evidence členů - Zajištění administrativního chodu ...
Prachatice

Montážní dělník-dělnice-obsluha strojů

Požadavky: pracovitost, spolehlivost, pravidelná docházka, manuální zručnost, dobrý zdravotní stav. Pracovní poměr je uzavírán na 3 měsíce a poté je prodlužován. Zaměstnanecké výhody : zvláštní prémie, stravenky. Místo výkonu práce: Prachatice, ...
Prachatice

Pomocný pracovník ve výrobě lahůdek

Pracovní doba: pondělí - pátek Výhody: po zkušební době - benefity Kontakt: Marková Ladislava, tel.: 723139346 Volné místo pomocný pracovník ve výrobě lahůdek pro lokalitu Prachatice.
Prachatice