plánovač výroby

Kontakty
zaměstnavatel: Fetter + Spiritini s r.o.
pracoviště: Nebahovská 68, 38301, 31.3.2024
mzda: od 28000
Popis pozice
Vaše úkoly::
- Plánování a organizování dílčí části výroby
- Odpovědnost za zajištění kvality svěřené části výroby
- Vedení zaměstnanců

Váš profil:
- Ukončené minimálně střední odborné vzdělání nebo odborné zkušenosti na obdobné pozici
- Schopnost řešit problémy a orientace na výsledky
- Práce s programem Excel
- Zkušenosti s programem SAP vítány
- Znalost německého jazyka výhodou

Nabízíme:
- Zajímavá pracovní pozice v příjemném pracovním prostředí
- Kurzy a průběžné vzdělávání
- Atraktivní ohodnocení a výkonnostní prémie

Volná místa v okolí Záblatí

holič, lazebník

praxe 5 let

balič/ka

znalost ukrajinského a ruského jazyka výhodou

svářeč

Svařování ocelových dílů, AKV a ALu výhodou, požadujeme platný svářečský průkaz. Vyučen v oboru ...

zámečník

Vyučen v oboru strojní zámečník, klempíř apod. Znalost čtení výkresů a orientace v nich výhodou. ...

řidič nákladního vozidla

skladový manipulant

volná místa Záblatí