Credit Risk Analyst

Kontakty
zaměstnavatel: Creditinfo CEE s.r.o.
pracoviště: Rohanské nábřeží 670, 18600
mzda: od 40000
Popis pozice
Odborné znalosti budou testovány během přijímacího řízení. Nutná znalost anglického jazyka bez nutnosti certifikátu.

Volná místa v okolí Praha 8

Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech

První kontakt e-mailem. Následující je vítáno: - znalost anglického jazyka na pokročilé úrovni - ...

Technici uživatelské podpory informačních a komunikačních technologií

Jazykové požadavky angličtina - aktivní čínština - aktivní

Jazykové požadavky němčina - aktivní

Specialisté v oblasti testování softwaru a příbuzní pracovníci

Upřesňující informace: Zkušenost s psaním akceptačních kritérií a testovacích scénářů Znalost ...

Dělníci v oblasti výstavby budov

Prodavač/ka

Místo výkonu práce: KiK Březiněves, Ďáblická 1061, Březiněves 182 00 Kontaktní osoba: Kvardová ...

volná místa Praha 8