Specialisté v oblasti testování softwaru a příbuzní pracovníci

Kontakty
zaměstnavatel: .Greep, spol. s r.o.
pracoviště: Karolinská 650, 18600
mzda: od 50000 do 70000
Popis pozice
Upřesňující informace:
Zkušenost s psaním akceptačních kritérií a testovacích scénářů
Znalost manuálního testování aplikací
Zkušenost s psaním automatických testů: smoke, regression, visual regression, end2end,
penetrační, stress
Pokročilá znalost angličtiny

Zaměstnanecké výhody: Stravenky, 5 dní dovolené navíc, příspěvek na dovolenou/vzdělávání,
sick days, Multisport karta, příspěvek na penzijní/ životní připojištění.

Volná místa v okolí Praha 8

Prodavač/ka

Místo výkonu práce: KiK Březiněves, Ďáblická 1061, Březiněves 182 00 Kontaktní osoba: Kvardová ...

BE developer

zkušenosti s Java/Kotlin

Servisní technik

mobilní vývojář

Požadujeme zkušenosti s vývojem Android

Marketing & Customer Experience Manager

Kontaktní osoba: Lerchová Sandra, e-mail: lerchova@blue-style.cz Pozice je určená pro uchažeče ...

Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů zdravot

volná místa Praha 8