Prodavač/ka

Kontakty
zaměstnavatel: KiK textil a Non-Food spol. s r.o.
pracoviště: Ďáblická 1061, 18200
mzda: od 22500
Popis pozice
Místo výkonu práce: KiK Březiněves, Ďáblická 1061, Březiněves 182 00
Kontaktní osoba: Kvardová Lenka, e-mail: lenka.kvardova@kik.cz

Upřesňující informace: Mezinárodní společnost zabývající se prodejem textilu a doplňků rozšiřuje svůj tým.
Náplň práce - prodejní činnost, práce na pokladně, komunikace se zákazníky, péče o prodejnu

Zaměstnanecké výhody:
týden dovolené navíc, pravidelné navyšování mzdy, zaměstnanecké slevy, podpora kariérního postupu, smlouva na dobu neurčitou

Volná místa v okolí Praha 8

BE developer

zkušenosti s Java/Kotlin

Servisní technik

mobilní vývojář

Požadujeme zkušenosti s vývojem Android

Marketing & Customer Experience Manager

Kontaktní osoba: Lerchová Sandra, e-mail: lerchova@blue-style.cz Pozice je určená pro uchažeče ...

Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů zdravot

Director, x Vantage Innovation

Požadavky: - minimálně středoškolské vzdělání, preferováno vysokoškolské v technologické ...

volná místa Praha 8