Učitel/ka angličtiny

zaměstnavatel: Základní škola Litomyšl, Zámecká 496, okres Svitavy
pracoviště: Zámecká 496, 57001
Parametry volného místa
pracovněprávní vztah: Pracovní poměr - zkrácený úvazek
mzda: od 26600
Popis pozice
POŽADAVKY: angličtina na úrovni rodilého mluvčího
NABÍZÍME: platové podmínky dány nařízením vlády č. 341/2017 Sb.
KONTAKT: e-mailem

Volná místa v okolí Benátky

Uklízeč/ka a pomocník/ce v hotel., admin., prům. aj. objektech

KONTAKT: telefonicky (8-16h)

Ostatní řemeslníci a kvalifikovaní pracovníci hlavní stavební výroby

NÁPLŇ PRÁCE: pracovní doba od 6:00 do dle potřeb zaměstnavatele, praxe výhodou KONTAKT: telefonicky ...

Obsluha tkacích strojů

KONTAKT´: tel. 9-16 hod

Kvalifikovaný stavební dělník/ce

KONTAKT: telefonicky 10-14 hod

Zedník

NÁPLŇ PRÁCE: pracovní doba od 6:00 do dle potřeb zaměstnavatele KONTAKT: telefonicky 8-16 hod

Zdravotnický asistent (praktická sestra)

NABÍZÍME: moderní pracovní prostředí, zaměstnanecké benefity, možnost profesního růstu KONTAKT: ...

volná místa Benátky