DĚLNÍK PROVOZU POVRCHOVÝCH ÚPRAV

Kontakty
zaměstnavatel: TECHNICOAT Czech Republic s.r.o.
pracoviště: Planá 87, 37001
mzda: od 19500
Popis pozice
PP na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení.
Popis práce:
Obsluha automatické lakovací linky, vkládání a vykládání výrobků
Vizuální kontrola hotových výrobků
Manipulace s výrobky
Dodržování technologických a pracovních postupů
Praxe ve výrobě a směnném provozu je výhodou.
Výhodou jazykové znalosti: čeština, angličtina
Zam.výhody: bonusový systém, stravenky, dovolená navíc, firemní akce

Volná místa v okolí Homole

POMOCNÁ SÍLA DO KUCHYNĚ

Příprava jídla, znalost přípravy asijské kuchyně podmínkou. Výhodou: znalost čínštiny, ...

OPERÁTOR VÝROBY

Jedná se o práci u zrpacovatelského stroje, zkušenosti se směnným provozem - práce pouze na 3 ...

GALVANIZÉR

V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele e-mailem.

STROJNÍ DĚLNÍK/CE

Nabízíme: měsíční bonusy, 13. a 14. mzda, závodní stravování

OBSLUHA RESTAURACE - SOMELIÉR

požadavky: komunikativní znalost češtiny a angličtiny, znalost piva a pivních stylů v odborném ...

Uklízeči a pomocníci v ubytovacích a vzdělávacích zařízeních

Kontakt: tel.: 777804831

volná místa Homole