Úřad práce České Budějovice

Kontaktní pracoviště Úřad práce České Budějovice - Zprostředkování zaměstnání,
je organizační složkou ÚP ČR - krajská pobočka v Českých Budějovicích.

Klavíkova 1570/7, České Budějovice 3, 370 04 České Budějovice 4

Toto kontaktní pracoviště Úřadu práce v Českých Budějovicích zajišťuje následující služby

Úřad práce České Budějovice - Zprostředkování zaměstnání

Připojete se na Facebook úřadu práce a sledujte aktualní volná místa

facebook.com/uradyprace

Snímky z Uřadu práce České Budějovice - Zprostředkování zaměstnání na adrese Klavíkova 1570/7, České Budějovice 3, 370 04 České Budějovice 4, které by jste viděli při bežném průjezdu nebo při procházení danou oblastí.

Volná místa České Budějovice

Celkem nalezeno 1370 volných místo pro České Budějovice a okolí
uklízeč/ka

práce na DPP nebo DPČ - cca 10-20 hodin týdně úklid kanceláří, chodeb, soc.zař. mytí oken, kontakt tel. možno i SMS Volné místo uklízeč/ka pro lokalitu České Budějovice.
České Budějovice

PRACOVNÍK/CE V SOC.SLUŽBÁCH - PRACOVNÍK/ICE PŘÍMÉ OBSLUŽNÉ PÉČE, písmeno a)

Požadavky : ukončené zdravotní/sociální vzdělání nebo akreditovaný kvalifikační kurz v oboru pracovník v sociálních službách, Zákon 108/06 Sb., §116, bezúhonnost, spolehlivost, fyzickou zdatnost, praxe nejméně 1 rok na obdobné pozici ! Náplň ...

POMOCNÁ KUCHAŘ/KA

nástup od 1.8.2018, systém dlouhý-krátký týden, nástupní plat 20000 Kč netto Volné místo pomocná kuchař/ka pro lokalitu České Budějovice.

DPP - HOTELOVÝ NOČNÍ PORTÝR

Náplň práce: pomoc se zavazadly, podpora recepce, úklid okolí + podzemních garáží hotelu, organizace provozu + hlídání parkoviště. Co od vás očekáváme: příjemné vystupování, upravený vzhled, odolnost vůči stresu (práce v noci), dobrý zdravotní ...

OBSLUHA RADIO-DISPEČINKU - ASISTENT/KA - zkrácený úvazek

Přijmeme osobu s ID 1. - 3. stupně na zkrácený úvazek úvazek - obsluhu radio dispečinku + asistent/ka jednatele. Nekuřácké pracoviště. Volné místo obsluha radio-dispečinku - asistent/ka - zkrácený úvazek pro lokalitu České Budějovice.

ČÍŠNÍK - SERVÍRKA

Prac. doba 10:00 - 22:00 hod., turnus krátký/dlouhý týden. Německý a anglický jazyk výhodou. Nabízíme: příspěvek na personální stravování, roční odměny Kontakt osobně Po-Pá 8 - 16 hod., e-mailem nebo telefonicky Volné místo číšník - servírka pro ...

Kontaktní pracoviště Úřad práce České Budějovice
Pracoviště Úřadu práce v Českých Budějovicích naleznete na adrese Klavíkova 1570/7, České Budějovice 3, 370 04 České Budějovice 4.

Na kontaktním pracovišti Úřad práce České Budějovice naleznete odkazy na následující služby:

U jednotlivých pracovišť Úřadu práce v Českých Budějovicích jsou zobrazeny telefonní a faxová čísla, úřední doba konkrétního pracoviště a kompetentní kontaktní osoby pro konkrétní pracoviště.

Pokud hledáte nové zaměstnání, Úřad práce nabízí každý den aktualizovanou nabídku pracovních pozic.
Jednotlivá volná místa v Českých Budějovicích, můžete třídit dle pracovního poměru, pracovního úvazku a dosaženého vzdělání.
U konkrétní nabídky volných míst v Českých Budějovicích, naleznete i nabídky práce v blízkém okolí.