POMOCNÁ SÍLA DO KUCHYNĚ

Kontakty
zaměstnavatel: lulus bowl s.r.o.
pracoviště: Nádražní 1759, 37001
mzda: od 19700
Popis pozice
Příprava jídla, znalost přípravy asijské kuchyně podmínkou.
Výhodou: znalost čínštiny, vietnamštiny.
V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele e-mailem či telefonicky (denně od 9:00-15:00 hod.).

Volná místa v okolí Homole

OPERÁTOR VÝROBY

Jedná se o práci u zrpacovatelského stroje, zkušenosti se směnným provozem - práce pouze na 3 ...

GALVANIZÉR

V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele e-mailem.

STROJNÍ DĚLNÍK/CE

Nabízíme: měsíční bonusy, 13. a 14. mzda, závodní stravování

OBSLUHA RESTAURACE - SOMELIÉR

požadavky: komunikativní znalost češtiny a angličtiny, znalost piva a pivních stylů v odborném ...

Uklízeči a pomocníci v ubytovacích a vzdělávacích zařízeních

Kontakt: tel.: 777804831

PRACOVNÍK/-ICE PRO PŘÍPRAVU RYCHLÉHO OBČERSTVENÍ

volná místa Homole