POMOCNÍ KUCHAŘI - Kontakt: e-mailem.

Kontakty
zaměstnavatel: Thu Jana Dinhová
pracoviště: Pivovarská 105, 26601
mzda: od 18900
Popis pozice
Znalost asijské kuchyně výhodou, pracovní doba i o víkendech. Kontakt: e-mailem.

Volná místa v okolí Beroun

MASÉŘI - Kontakt: e-mailem.

Znalost thajské masáže. Kontakt e-mailem.

LEKTOŘI ANGLICKÉHO JAZYKA - Kontakt: e-mailem, telefonicky.

Pro firemní kurzy anglického jazyka hledáme lektora/lektorku. Výuka bude probíhat vždy ve čtvrtek v ...

ZEDNÍCI, STAVEBNÍ DĚLNÍCI - Kontakt: telefonicky.

Zemní a stavební práce. Zaměstnanecké výhody: Hrazená doprava. Kontakt: telefonicky.

KUCHAŘ/KUCHAŘKA - Kontakt: e-mailem.

POMOCNÁ SÍLA V KUCHYNI - Kontakt: telefonicky.

Kontakt: telefonicky či osobně.

OŠETŘOVATELÉ - Kontakt: telefonicky, osobně či e-mailem.

Požadavky: znalost českého jazyka podmínkou. Zaměstnanecké výhody: příspěvek na penzijní ...

volná místa Beroun