ZEDNÍCI, STAVEBNÍ DĚLNÍCI - Kontakt: telefonicky.

Kontakty
zaměstnavatel: Gann stavební s.r.o.
pracoviště: Viničná 910, 26601
mzda: od 20000 do 30000
Popis pozice
Zemní a stavební práce. Zaměstnanecké výhody: Hrazená doprava. Kontakt: telefonicky.

Volná místa v okolí Beroun

KUCHAŘ/KUCHAŘKA - Kontakt: e-mailem.

Znalost asijské kuchyně výhodou, pracovní doba i o víkendech. Kontakt: e-mailem.

POMOCNÁ SÍLA V KUCHYNI - Kontakt: telefonicky.

Kontakt: telefonicky či osobně.

OŠETŘOVATELÉ - Kontakt: telefonicky, osobně či e-mailem.

Požadavky: znalost českého jazyka podmínkou. Zaměstnanecké výhody: příspěvek na penzijní ...

SEKUNDÁRNÍ LÉKAŘI BEZ SPECIALIZACE - Kontakt: telefonicky, osobně či e-mailem.

Znalost českého jazyka podmínkou. Zaměstnanecké výhody: příspěvek na penzijní připojištění, ...

POMOCNÍ KUCHAŘI - Kontakt: e-mailem či telefonicky.

Kontakt: telefonicky či e-mailem.

KUCHAŘI - Kontakt: telefonicky či e-mailem.

Požadavky: znalost indické kuchyně. Kontakt: telefonicky či e-mailem.

volná místa Beroun