Senior Software Engineer .NET

Kontakty
zaměstnavatel: Session M Czech Republic s.r.o.
pracoviště: Praha, Praha
mzda: od 130000
Popis pozice
Práce na PC
lékařské služby, stravenky, multisport card, sick days, 25 dní dovolené

Volná místa v okolí Praha

Práce na PC lékařské služby, stravenky, multisport card, sick days, 25 dní dovolené
Praha

Ostatní uklízeči a pomocníci

KONTAKT : Kozak, tel.: 775888748 - PO-PÁ - 10-15h
Praha

Uklízeči a pomocníci v hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objekt

Zkušenost s úklidem výhodou Flexibilita Spolehlivost Výpis z RT nabízíme: pracovní oděv,školení ...
Praha

Praha

Lead .NET engineer

Praha

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Zdravotní průkaz nutný, pracovní doba od 6:00 do 14:30 hodin.

volná místa Praha