Uklízeči a pomocníci v hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objekt

Kontakty
zaměstnavatel: MILANNA - úklidový servis s.r.o.
pracoviště: Praha
Parametry volného místa
pracovněprávní vztah: Pracovní poměr - plný úvazek
mzda: od 18900 do 25000
Popis pozice
Zkušenost s úklidem výhodou
Flexibilita
Spolehlivost
Výpis z RT

nabízíme: pracovní oděv,školení BOZP, při HPP stravenky, příspěvky na penzijmí připojištění

Volná místa v okolí Praha

Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

Kontakt: e-mail: universal.bures@seznam.cz, tlf. Bureš 602 213 558 8 - 16:30
Praha

Director, Product Designer - Systémoví analytici

- SŠ vzdělání - EG - anglický jazyk a ruský jazyk na úrovni rodilého mluvčí - praxe v mezinárodní ...
Praha

Senior Software Engineer .NET

Práce na PC lékařské služby, stravenky, multisport card, sick days, 25 dní dovolené
Praha

Ostatní uklízeči a pomocníci

KONTAKT : Kozak, tel.: 775888748 - PO-PÁ - 10-15h
Praha

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Zdravotní průkaz nutný, pracovní doba od 6:00 do 14:30 hodin.

Pomocní skladníci

Kontakt: charmbeauty@seznam.cz Aktivní znalost vietnamského jazyka výhodou, náročná fyzická práce
Praha

volná místa Praha

Nahoru