Senior Software Engineer .NET

Kontakty
zaměstnavatel: Session M Czech Republic s.r.o.
pracoviště: Praha, Praha
mzda: od 110000
Popis pozice
Práce na PC
lékařské služby, stravenky, multisport card, sick days, 25 dní dovolené

Volná místa v okolí Praha

Specialisté v oblasti reklamy a marketingu, průzkumu trhu

Kontakt:e.stepan.vk@gmail.com Požadavky: Zkušenosti s reklamou: - kontextová reklama ...
Praha

Práce na PC lékařské služby, stravenky, multisport card, sick days, 25 dní dovolené
Praha

Ostatní uklízeči a pomocníci

MELESYK NATALIYA, tel.: 777 772 736, e-mail: melesyk@email.cz
Praha

Specialisté v oblasti testování softwaru a příbuzní pracovníci

KONTAKT : Jaroslav Vokoun, e-mail: jvokoun@deloittece.com Úplné střední vzdělání (všeobecné nebo ...
Praha

KONTAKT : Kozak, tel.: 775888748 - PO-PÁ - 10-15h
Praha

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Zdravotní průkaz nutný, pracovní doba od 6:00 do 14:30 hodin.

volná místa Praha