elektromontéři

Kontakty
zaměstnavatel: EICHL ELEKTRO PLUS s.r.o.
pracoviště: Praha, Praha
mzda: od 22000
Popis pozice
speciální vízum

Kontakt: e-mail: andrejeichl@gmail.com

Volná místa v okolí Praha

Ostatní uklízeči a pomocníci

MELESYK NATALIYA, tel.: 777 772 736, e-mail: melesyk@email.cz
Praha

KONTAKT : Kozak, tel.: 775888748 - PO-PÁ - 10-15h
Praha

Uklízeči a pomocníci v hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objekt

Zkušenost s úklidem výhodou Flexibilita Spolehlivost Výpis z RT nabízíme: pracovní oděv,školení ...
Praha

Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

Povolení k zaměstnání Kontakt: e-mail: stavlinfo@email.cz Hledáme pracovníky pro stavební práce. ...
Praha

Specialisté v oblasti testování softwaru a příbuzní pracovníci

Kontakt: e-mail: novotna@evosoft.cz Popis pozice testera: - spolupracuje na zajímavých projektech ...
Praha

Lead .NET engineer

Práce na PC lékařské služby, stravenky, multisport card, sick days, 25 dní dovolené
Praha

volná místa Praha