Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

Kontakty
zaměstnavatel: STAVL s.r.o.
pracoviště: Praha
mzda: od 19500
Popis pozice
Povolení k zaměstnání

Kontakt: e-mail: stavlinfo@email.cz

Hledáme pracovníky pro stavební práce. Jedna se o pomocní práce na stavbě, dokončovacích a bouracích prací, obsluha míchačky, vrtačky, brusky. Požadujeme zkušenosti s práci v stavebnictví vyžadujeme dobrou pracovní morálku.
Zam. výhody:
Ubytování, příspěvek na dopravu

Volná místa v okolí Praha

Kontakt: e-mail: universal.bures@seznam.cz, tlf. Bureš 602 213 558 8 - 16:30
Praha

Ostatní uklízeči a pomocníci

KONTAKT : Kozak, tel.: 775888748 - PO-PÁ - 10-15h
Praha

Director, Product Designer - Systémoví analytici

- SŠ vzdělání - EG - anglický jazyk a ruský jazyk na úrovni rodilého mluvčí - praxe v mezinárodní ...
Praha

Montážní dělníci výrobků a zařízení

Praha

Pomocní skladníci

Praha

Pomocní kuchaři

Praha

volná místa Praha