Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů zdravot

Kontakty
zaměstnavatel: OliOly s.r.o.
pracoviště: Mattioliho 3274, 10600
mzda: od 20000
Popis pozice
Konatkat: tel.: 775381003, e-mail: cendulka2003@seznam.cz
rozvoz zboží dle dodávkového listu a přání zákazníka
komunikační schopnosti
znalost jazyků vítána (ruština, němčina)

Volná místa v okolí Žernov

Administrativní podpora e-shopu a specialista marketingu

Obsluha elektronického obchodu, objednávek, zařazování zboží do systému. Tvorba marketingové ...

Všeobecní administrativní pracovníci

Kontakt: katerina.knaiflova@adpartner.cz

Stavební montéři (kromě montérů suchých staveb)

Kontakt e-mailmem. e-mail: jan.mandicak@constructing.cz Františka Diviše č.p. ...

Kuchaři (kromě šéfkuchařů), pomocní kuchaři

MVP: Vladivostocká č.p. 1539/2, P -10 tel: 702 033 159 Jazyky:čeština

Obchodní asistentka

kontakt: milan.moravec@kartonie.cz Nutná dobrá znalost FR(min. B2), znalost AJ výhodou (min.B2)

Programátor

Kontakt: tereza@yordstudio.com Zkušenosti s Unity 3D, znalost programovacího jazyka C#, základní ...

volná místa Žernov