Stavební montéři (kromě montérů suchých staveb)

Kontakty
zaměstnavatel: CONSTRUCTING s.r.o.
pracoviště: Františka Diviše 386, 10400
mzda: od 21480
Popis pozice
Kontakt e-mailmem. e-mail: jan.mandicak@constructing.cz
Františka Diviše č.p. 386/29
Uhříněves
Provádění montáží, demontáží a oprav různých druhů stavebních konstrukcí. Jedná se o jednosměnný provoz (8:00-16:30 hod).
Požadujeme dobrý fyzický stav z důvodu fyzicky náročné práce spočívající např. ve zvedání břemen, konstrukcí apod.
Osobní kontakt je možný na základě předchozí telefonické domluvy.

Volná místa v okolí Žernov

Kuchaři (kromě šéfkuchařů), pomocní kuchaři

MVP: Vladivostocká č.p. 1539/2, P -10 tel: 702 033 159 Jazyky:čeština

Obchodní asistentka

kontakt: milan.moravec@kartonie.cz Nutná dobrá znalost FR(min. B2), znalost AJ výhodou (min.B2)

Programátor

Kontakt: tereza@yordstudio.com Zkušenosti s Unity 3D, znalost programovacího jazyka C#, základní ...

Řemeslníci a kvalifikovaní pracovníci hlavní stavební výroby

obsluha v rychlém občerstvení

§97e - azyl

Knihař/Knihařka

Nutná dobrá znalost FR(min. B2), znalost AJ výhodou (min.B2)

volná místa Žernov