Nákupčí

Kontakty
zaměstnavatel: Bus parts & service, s.r.o
pracoviště: Kazimírova 191, 14900
mzda: od 18900 do 35000
Popis pozice
Kontakt: e-mail: info@busparts.cz

Pro pracovní pozici je nutná znalost náhrdních dílů na autobusy, minibusy a užitková vozidla a ideálně obchodního prostředí v Turecku, které je hlavní zemí původu obchodních komodit zaměstnavatele.

Volná místa v okolí Praha 4

Dělníci v oblasti výstavby inženýrských děl

MVP: Mezi vodami č.p. 639/27, Praha 4 Kontaktovat e-mailem: miserova@zepris.cz - schopnost ...

Servisně- montážní technik

Kontakt: Email: v.mihucova@loading-systems.cz Tel.č.: +420 775 871 169 Zvláštní prémie.

Remote Engineer - German/Spanish/French/Dutch/Italian

Kontakt: marie.bilkova@global.ntt Upřesňující informace:: IT vzdělání výhodou Velmi dobrá znalost ...

Ostatní řemeslní pracovníci a pracovníci v dalších oborech jinde neuvedení

MVP: Česká republika Kontakt: e-mail: recepce@lig.cz

Ostatní pracovníci povrchového čištění budov

Kontakt: Hendych Yevhen, e-mail: hendych@seznam.cz Požadujeme: časová flexibilita, dobré ...

Prodavači potravinářského zboží

Kontakt: e-mail: thienluong@seznam.cz

volná místa Praha 4