Dělníci v oblasti výstavby inženýrských děl

Kontakty
zaměstnavatel: ZEPRIS s.r.o.
pracoviště: Mezi vodami 639, 14300
mzda: od 21600 do 21600
Popis pozice
MVP: Mezi vodami č.p. 639/27, Praha 4
Kontaktovat e-mailem: miserova@zepris.cz
- schopnost samostatné práce
- zodpovědnost a spolehlivost
- fyzická zdatnost
- časová flexibilita
- výpis z RT
- svářečský průkaz Z-U/ C-U výhodou
- praxe v pokládce a montáži venkovního potrubí výhodou
- Náplň práce:
- pokládka potrubí, montáž, práce se stavební četou při opravách nebo nové výstavbě ing. sítí.
Zaměstnanecké výhody: hrazené ubytování, zajímavé finanční ohodnocení, jistota stabilní firmy, 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravné/cestovní náhrady, pravidelné školení.

Volná místa v okolí Praha 4

Service Delivery Remote Support Engineer (L1 - L4)

Kontakt: marie.bilkova@global.ntt Upřesňující informace: - 2+ let zkušenosti ze správou sítí - ...

Ostatní řemeslní pracovníci a pracovníci v dalších oborech jinde neuvedení

MVP: Česká republika Kontakt: e-mail: recepce@lig.cz

Ostatní pracovníci povrchového čištění budov

Kontakt: Hendych Yevhen, e-mail: hendych@seznam.cz Požadujeme: časová flexibilita, dobré ...

Prodavači potravinářského zboží

Kontakt: e-mail: thienluong@seznam.cz

Pomocní pracovníci obchodního provozu

Kontakt: 778 078 889 každý pátek 14-16 hod. znalost vietnamského jazyka výhodou schopnost práce ...

Uklízeči a pomocníci v hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objekt

tel.: 776 759 969 volat v pondělí a čtvtek od 10-12:00 hod.

volná místa Praha 4