Ostatní řemeslní pracovníci a pracovníci v dalších oborech jinde neuvedení

Kontakty
zaměstnavatel: KONSTRUO Expert s.r.o.
pracoviště: Branická 213, 14700
mzda: od 18900 do 22000
Popis pozice
MVP: Česká republika

Kontakt: e-mail: recepce@lig.cz

Volná místa v okolí Praha 4

Ostatní pracovníci povrchového čištění budov

Kontakt: Hendych Yevhen, e-mail: hendych@seznam.cz Požadujeme: časová flexibilita, dobré ...

Prodavači potravinářského zboží

Kontakt: e-mail: thienluong@seznam.cz

Pomocní pracovníci obchodního provozu

Kontakt: 778 078 889 každý pátek 14-16 hod. znalost vietnamského jazyka výhodou schopnost práce ...

Uklízeči a pomocníci v hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objekt

tel.: 776 759 969 volat v pondělí a čtvtek od 10-12:00 hod.

Prodavači smíšeného zboží

MÍSTO VÝKONU : Libušská č.p. 319/126, Písnice, 142 00 Praha 411 KONTAKT : Thuy Duong Nguyenová, ...

Obsluha strojů v prádelnách a čistírnách

Kontakt: tel.: 775370369, e-mail: mbservis@email.cz

volná místa Praha 4