Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z papíru

Kontakty
zaměstnavatel: FERMATA, a. s.
pracoviště: Zárubova 1678, 25088
mzda: od 23640 do 24000
Popis pozice
Zaměstnanecké výhody:
5. týden dovolené, příspěvek na stravenky

Volná místa v okolí Čelákovice

Obsluha strojů a zařízení na výrobu skla

Upřesňující údaje: Náplň práce: - provádění jednoduchých obslužných a doplňkových prací, obsluha ...

Pomocní manipulační pracovníci (kromě výroby)

Upřesňující údaje: Manipulační práce, nerovnoměrně rozvržená prac. doba, možnost práce o víkendech, ...
Čelákovice

Obsluha zařízení ve slévárenství

Obsluha strojů a zařízení ve slévárně, slévárenský dělník

Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu

Požadujeme - výuční list, manuální zručnost, samostatnost, spolehlivost, pracovitost, ...

Učitelé na 1. stupni základních škol a učitelé v oblasti předškolní výchovy

Dělníci v oblasti výstavby budov

Schůzku předem telefonicky domluvit.
Lázně Toušeň

volná místa Čelákovice