Pomocní manipulační pracovníci (kromě výroby)

Kontakty
zaměstnavatel: MONOTECH GROUP s.r.o.
pracoviště: Čelákovice, Čelákovice
mzda: od 18900
Popis pozice
Upřesňující údaje:
Manipulační práce, nerovnoměrně rozvržená prac. doba, možnost práce o víkendech, odpovídající zdravotní stav

Volná místa v okolí Čelákovice

Obsluha zařízení ve slévárenství

Obsluha strojů a zařízení ve slévárně, slévárenský dělník

Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu

Požadujeme - výuční list, manuální zručnost, samostatnost, spolehlivost, pracovitost, ...

Učitelé na 1. stupni základních škol a učitelé v oblasti předškolní výchovy

Dělníci v oblasti výstavby budov

Schůzku předem telefonicky domluvit.
Lázně Toušeň

Řezníci a uzenáři

Obsluha strojů na zpracování ovoce, zeleniny a ořechů (včetně sušení, konzervová

Upřesňující údaje: Jedná se o práci v potravinářském provozu - obsluha strojů a zařízení na balení ...

volná místa Čelákovice