Obsluha strojů a zařízení na výrobu skla

Kontakty
zaměstnavatel: DEVAMA pliz s.r.o.
pracoviště: Křižíkova 1859, 25088
mzda: od 23400
Popis pozice
Upřesňující údaje:
Náplň práce:
- provádění jednoduchých obslužných a doplňkových prací, obsluha zařízení a manipulace s výrobky, provádění vstupní, mezioperační a výstupní kontroly výrobků
Požadujeme:
- flexibilita, odpovědnost, samostatnost, aktivní přístup k práci, dobrý zdravotní stav, čistý trestní rejstřík, zaměstnavatel je ochoten zaměstnat cizince

Volná místa v okolí Čelákovice

Pomocní manipulační pracovníci (kromě výroby)

Upřesňující údaje: Manipulační práce, nerovnoměrně rozvržená prac. doba, možnost práce o víkendech, ...
Čelákovice

Obsluha zařízení ve slévárenství

Obsluha strojů a zařízení ve slévárně, slévárenský dělník

Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu

Požadujeme - výuční list, manuální zručnost, samostatnost, spolehlivost, pracovitost, ...

Učitelé na 1. stupni základních škol a učitelé v oblasti předškolní výchovy

Dělníci v oblasti výstavby budov

Schůzku předem telefonicky domluvit.
Lázně Toušeň

Řezníci a uzenáři

volná místa Čelákovice