pracovník v sociálních službách,pečovatel/ka-DPP

Kontakty
zaměstnavatel: Global Partner Péče, z.ú.
pracoviště: Na Růžku 276, 33401
mzda: od 23000 do 28000
Popis pozice
Možnost DPP.
Pracovník v sociálních službách (pečovatel/ka) - pro terénní soc. službu - odlehčovací péče/pečovatelská služba. Pracovní doba pružná - 300h/rok, Požadujeme vzdělání dle zákona o Sociálních službách 108/2006 Sb. - kurz pracovníka v sociálních službách, nebo střední odborné vzdělání v oboru ošetřovatel.
Požadujeme: Zkušenosti a praxe v oboru výhodou, Základní uživatelskou znalost práce na PC, Bezúhonnost, věk nad 18 let, zdravotní způsobilost, ŘP sk.B - aktivní řidič, Osobnostní předpoklady: schopnost empatie, pečlivost, respekt, trpělivost, umění naslouchat, Schopnost práce v týmu i samostatně se rozhodovat

Zaměstnanecké výhody: stravenky, firemní vůz i pro soukromé účely, možnost vzdělání

Volná místa v okolí Biřkov

opravář zemědělských strojů/ automechanik

zámečník/ce

obchodní referent/ka zemědělské techniky

Pracovní doba 7 - 15.30 Požadujeme: Tech. směr (zemědělská mechanizace), ŘP, samostatnost, ...

servisní technik/čka

Pracovní doba 7 - 15.30 Požadujeme: ŘP sk. B, praxe v oboru vítána Nabízíme: stravenky, mimořádné ...

pracovník/nice živočišné výroby, ošetřovatel/ka zvířat

betonáři, železobetonáři a příbuzní pracovníci

Místo výkonu práce: Horní Lukavice 205 Požadujeme: manuální zručnost, spolehlivost, časovou ...

volná místa Biřkov