pracovník/nice živočišné výroby, ošetřovatel/ka zvířat

Kontakty
zaměstnavatel: Zemědělské družstvo Příchovice
pracoviště: Příchovice 5, 33401
mzda: od 24000 do 28000
Popis pozice

Volná místa v okolí Biřkov

betonáři, železobetonáři a příbuzní pracovníci

Místo výkonu práce: Horní Lukavice 205 Požadujeme: manuální zručnost, spolehlivost, časovou ...

řidič/ka MKD mezinárodní kamionové dopravy

Požadujeme: ŘP skupiny C, E, profestní průkaz Nabízíme: možnost ubytování Kontakt: Vacík Václav, ...

prodavač/ka - nepravidelná výpomoc

počet hodin týdně dle domluvy, první kontakt e-mailem nebo telefonicky

vychovatel/ka ve školní družině

uvedená výše platu je při plném úvazku, výše platu se stanovuje podle vzdělání a praxe

Prodavač/-ka smíšeného zbiží

Prvotní kontakt na zaměstnavatele: emailem na anh.ngoc@seznam.cz

Učitel /-ka

Učitel/-ka na výuku na II. stupni ZŠ - matematiky, fyziky, chemie a informatiky Výše mzdy bude ...

volná místa Biřkov