obchodní referent/ka zemědělské techniky

Kontakty
zaměstnavatel: CSK AGRO s.r.o.
pracoviště: Průmyslová 1333, 33401
mzda: od 20000 do 35000
Popis pozice
Pracovní doba 7 - 15.30
Požadujeme: Tech. směr (zemědělská mechanizace), ŘP, samostatnost, odpovědnost, znalost oboru vítána
Nabízíme: stravenky, mimořádné prémie
Osobní kontakt po domluvě po-pá 7:00-16:00
Telefonní kontakt: p. Vlach, tel. 602 465 952, e.mail: vlach@cskagro.cz

Volná místa v okolí Biřkov

servisní technik/čka

Pracovní doba 7 - 15.30 Požadujeme: ŘP sk. B, praxe v oboru vítána Nabízíme: stravenky, mimořádné ...

pracovník/nice živočišné výroby, ošetřovatel/ka zvířat

betonáři, železobetonáři a příbuzní pracovníci

Místo výkonu práce: Horní Lukavice 205 Požadujeme: manuální zručnost, spolehlivost, časovou ...

řidič/ka MKD mezinárodní kamionové dopravy

Požadujeme: ŘP skupiny C, E, profestní průkaz Nabízíme: možnost ubytování Kontakt: Vacík Václav, ...

prodavač/ka - nepravidelná výpomoc

počet hodin týdně dle domluvy, první kontakt e-mailem nebo telefonicky

vychovatel/ka ve školní družině

uvedená výše platu je při plném úvazku, výše platu se stanovuje podle vzdělání a praxe

volná místa Biřkov