Mezinárodní obchodník se zemním plynem a elektřinou

Kontakty
zaměstnavatel: ZANGAS CZ s.r.o.
pracoviště: Na Pankráci 1724, 14000
Parametry volného místa
pracovněprávní vztah: Pracovní poměr - zkrácený úvazek
mzda: od 30000 do 100000
Popis pozice
Kontakt: tel.: 777005799 (volat v pracovní dny 10-14:00 hod.)

Požadavky: Vzdělání VŠ (zaměření ekonomika, mezinárodní obchod nebo právo), praxe v obchodování s elektřinou a plynem na mezinárodní úrovni, ŘP B
Jazyky (plynně): angličtina, němčina, ruština
Certifikáty a zkoušky: EEX trader exam, EFET
Pracovní náplň: nákup a prodej zemního plynu a elektřiny na území EU, Švýcarska a Ukrajiny, včetně vedení obchodního týmu

zajištěné ubytování v Praze po dobu zaměstnání

Volná místa v okolí Praha 4

Specialisté v oblasti prodeje a nákupu IT

Kontakt: e-mail: nikola.mareckova@ibs-sro.com V této pozici budete řídit integrované plánování a ...

Vývojář softwaru

Místo výkonu práce: V parku č.p. 2316/12, Praha 4 Kontakt: Mejtský Miroslav, tel.: 604298953, ...

Prodavači smíšeného zboží

Kontakt: e-mailem: tn.pobytcz@gmail.com, tel.kontakt: 792399369 Každý pátek od 13:00hod do ...

Pomocní kuchaři

Kontaktovat: tel.: 725 920 548 9:30 -15:30

Prodavači

Kontakt: tel.: 725 920 550 volat od 9:30-15:30 hod.

volná místa Praha 4