Specialisté v oblasti prodeje a nákupu IT

Kontakty
zaměstnavatel: HEWLETT-PACKARD s.r.o.
pracoviště: Za Brumlovkou 1559, 14000
mzda: od 55000
Popis pozice
Kontakt: e-mail: nikola.mareckova@ibs-sro.com
V této pozici budete řídit integrované plánování a koordinovanou realizaci prodeje produktů a služeb společnosti HPE. Vaším úkolem bude vedení obchodních jednání na nejvyšší úrovni mezi zákazníkem a IT oddělením. Budete velmi úzce spolupracovat s externími partnery na zvýšení tržeb v rámci jednotlivých prodejních modelů, vyhledávat nové příležitosti na trhu. Požadujeme profesní znalost anglického jazyka a na úrovni rodilého mluvčího, znalost tureckého tržního prostředí, zkušenosti v na obdobné pozici a v oblasti projektového managementu výhodou.

Volná místa v okolí Praha 4

Pomocní kuchaři

Kontaktovat tel.: 725 920 546 9:30 -15:30

Kontakt: tel.: 725 920 550 volat od 9:30-15:30 hod.

Kontaktovat: tel.: 725 920 548 9:30 -15:30

Prodavači

rozpočtáři staveb

Kontakt:e-mail: alena.kovarickova@levelholding.cz, tel.:296 374 720 od 7-16hod/ Po-Pá. Upřesňující ...

Obsluha v zařízeních rychlého občerstvení

Pomocník při přípravě nápojů - vietnamština výhodou

volná místa Praha 4