Prodavači smíšeného zboží

Kontakty
zaměstnavatel: Van Nghien Nguyen
pracoviště: Na losách 27, 14200
mzda: od 19700 do 23000
Popis pozice
Kontakt: e-mailem: tn.pobytcz@gmail.com, tel.kontakt: 792399369 Každý pátek od 13:00hod do 15:00hod.

Upřesňující informace:
Plynulá vietnamština výhodou (komunikaci na pracoviště), dále požadujeme
zodpovědnost a samostatnost, pečlivost, příjemnost na zákazníka, časově flexibilnost,
udržet čistotu v provozovně, schopnost manipulace se zbožím ( skládáním a
vybalováním zboží), práce za kasou, práce i o víkendech.
Zaměstnanecké výhody: Možnost stravování

Volná místa v okolí Praha 4

Pomocní kuchaři

Kontaktovat: tel.: 725 920 548 9:30 -15:30

Prodavači

Kontakt: tel.: 725 920 550 volat od 9:30-15:30 hod.

rozpočtáři staveb

Kontakt:e-mail: alena.kovarickova@levelholding.cz, tel.:296 374 720 od 7-16hod/ Po-Pá. Upřesňující ...

Obsluha v zařízeních rychlého občerstvení

Pomocník při přípravě nápojů - vietnamština výhodou

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Kontakt: e-mail: nttmya@gmail.com Hledáme kuchaři v restauraci. Požadujeme fyzickou zdatnost, ...

volná místa Praha 4