Obchodní referenti

Kontakty
zaměstnavatel: Divashtich Melikov
pracoviště: Máchova 838, 12000
mzda: od 23000
Popis pozice
- Vysokoškolské vzdělání
- Jazyky: německý - podmíkou, anglický - výhodou, český - výhodou, ruský - výhodou
- Ználost PC, MS Word, MS Excel, Adobe
- Řidičský průkaz sk. B
- Dochvilnost, flexibilita, spolehlivost, komunikativnost

Zaměstnanecké výhody: Mobilní telefon, osobní vozídlo, stravenky

Volná místa v okolí Praha 6

AWS DevOps Lead

Kontakt: Saliakhova Anastasia, tel.: 228 880 157, e-mail: anastasia.saliakhova@signageos.io Správa ...

Pomocní stavební dělníci, stavební dělníci

Obsluha stavebních strojů

Accounts Payable Accountant with Spanish

- španělský jazyk slovem i písmem, minimálně B2/C1 - předchozí pracovní zkušenosti v oblasti ...

Pracovníci půjčovny stavebních strojů a nářadí

Kontakt:Romana.Jurickova@boels.cz Upřesňující informace: Náplň práce: - montáž stavebních buněk a ...

Úředníci ve skladech

Tel: 725 522 686

volná místa Praha 6